• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تداوم رنج فوعه و کفریا؛ ۳۰ هزار نفر در محاصره سرما و داغ گلوله‌های تروریست‌ها
  کد خبر : 1955697

  تداوم رنج فوعه و کفریا؛ ۳۰ هزار نفر در محاصره سرما و داغ گلوله‌های تروریست‌ها

  تداوم رنج فوعه و کفریا؛ ۳۰ هزار نفر در محاصره سرما و داغ گلوله‌های تروریست‌هاReviewed by on Dec 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شهرکهای محاصره شده الفوعه و کفریا در شرق استان ادلب همچنان در محاصره عناصر تروریستی قرار دارند. یک منبع میدانی در شهرک الفوعه در گفت‌وگو…

  تداوم رنج فوعه و کفریا؛ ۳۰ هزار نفر در محاصره سرما و داغ گلوله‌های تروریست‌هاReviewed by on Dec 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شهرکهای محاصره شده الفوعه و کفریا در شرق استان ادلب همچنان در محاصره عناصر تروریستی قرار دارند.

  یک منبع میدانی در شهرک الفوعه در گفت‌وگو با گروه بین‌الملل فارس اعلام کرد: با عملی شدن توافق خروج مسلحین از حلب، صدها تن از مجروحان، کودکان، زنان و سالمندان از شهرکهای محاصره شده خارج شدند.

  این منبع میدانی افزود: همچنان ۳۰ هزار تن از شهروندان در این دو شهرک در محاصره تروریست‌ها هستند.

  وی با بیان این که مردم محاصره شده، دچار ‌کمبود سوخت هستند، گفت: سرمای طاقت سرما امان مردم به ویژه کودکان و زنان را بریده است.

  «ابراهیم حاج یحیی» به مشکلات جسمی و درمانی مردم اشاره کرد و افزود: کمبود مواد غذایی، شهروندان را با دچار سوتغذیه کرده است.

  وی با توضیح این که مردم محاصره شده در این شهرکها هیچ درآمد و منبع مالی ندارند، گفت: مشکلات درمانی فقط به سوء تغذیه ختم نمی‌شود و بیمارهای پوستی نیز بر رنجهای مردم افزوده است.

  این منبع میدانی افزود: نبود تجهیزات اولیه درمانی و بهداشتی فقط بخشی از مشکلات است و راهی برای معالجه بیماران وجود ندارد.

  وی گفت: مشکلات درمانی همچنین بیماری ای کلیوی و قلبی را افزایش داده است.

  ابراهیم حاج یحیی افزود: بیماریهای چشمی به طور گسترده شیوع پیدا کرده و نبود تجهیزات تعداد زیادی را تا آستانه نابینا شدن پیش برده است.

  وی با درخواست از همه آزادگان جهان به ویژه ملت ایران، برای کمک به آزادی شهروندان محاصره شده اعلام کرد: مردم محاصره شده با کمبود شدید نان روبه رو هستند و همه مردم چشم انتظار کمکهای ارسالی از طریق هواپیما هستند.

  این منبع میدانی وضعیت مردم محاصره شده را در شهرک های الفوعه و کفریا بحرانی توصیف و تأکید کرد که سرمای شدید هوا همه مردم به ویژه کودکان و زنان را با مشکل روبه رو کرده و نبود لباس گرم و کفش زمستانی به شدت احساس می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.