• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » آمادگی قرقیزستان برای استقبال از رئیس جمهور ایران
  کد خبر : 1955656

  آمادگی قرقیزستان برای استقبال از رئیس جمهور ایران

  آمادگی قرقیزستان برای استقبال از رئیس جمهور ایرانReviewed by on Dec 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در بیشکک، «تالای‌قل عیسی‌قونوف» وزیر کار و توسعه اجتماعی قرقیزستان در دیدار با «علی مجتبی روزبهانی» سفیر ایران در قرقیزستان، درخصوص مسائل مربوط به امضای تفاهمنامه میان ۲ کشور در مدت بازدید رسمی…

  آمادگی قرقیزستان برای استقبال از رئیس جمهور ایرانReviewed by on Dec 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در بیشکک، «تالای‌قل عیسی‌قونوف» وزیر کار و توسعه اجتماعی قرقیزستان در دیدار با «علی مجتبی روزبهانی» سفیر ایران در قرقیزستان، درخصوص مسائل مربوط به امضای تفاهمنامه میان ۲ کشور در مدت بازدید رسمی رئیس جمهور ایران از قرقیزستان گفت‌وگو کردند.

  در این جلسه، ۲ طرف در مورد مسائل مربوط به همکاری‌های دوجانبه و همچنین تفاهمنامه همکاری در زمینه حمایت اجتماعی میان وزارت تعاون، کار و تأمین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران و وزارت کار و توسعه اجتماعی جمهوری قرقیزستان، که در مدت بازدید رئیس‌جمهور ایران به امضا می‌رسد، تبادل‌نظر کردند.

  به گفته عیسی‌قونوف همکاری دوستانه بین ۲ کشور، شرایط مطلوب برای توسعه مؤثر در حوزه خدمات اجتماعی و کار را فراهم می‌کند.

  وزیر کار و توسعه اجتماعی قرقیزستان تصریح کرد: در تفاهمنامه تأکید اساسی بر حمایت اجتماعی از خانواده و کودکان، کارگران و افراد مسن، تبادل و انتقال تجربه در توسعه خدمات اجتماعی برای بیکاران، بازنشستگان و معلولان خواهد شد.

  سفیر ایران به نوبه خود با اشاره به افزایش زمینه همکاری میان ۲ کشور گفت: ایران خواستار یک همکاری متقابل سودمند و بلندمدت است و برای حمایت از طرح‌های پیشنهادی در مورد تبادل و انتقال تجربه در حوزه‌های ذکر شده در تفاهمنامه آمادگی دارد.

  رئیس جمهوری ایران که در سفر دوره‌ای به آسیای مرکزی بسر می‌برد، قرار است پس از دیدار با مقامات قزاقستانی و دیدار از آستانه، به قرقیزستان نیز سفر کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.