• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » طرح فرهنگی«صدمولف»با هدف حفظ خاطرات شفاهی و هویت قومی اجرا می‌شود
  کد خبر : 1955654

  طرح فرهنگی«صدمولف»با هدف حفظ خاطرات شفاهی و هویت قومی اجرا می‌شود

  طرح فرهنگی«صدمولف»با هدف حفظ خاطرات شفاهی و هویت قومی اجرا می‌شودReviewed by on Dec 22Rating: غلامرضا فتح‌آبادی در گفت‌ و گو، با اشاره به اجرای طرح صد مولف اظهار داشت: در این طرح یک‌ سری خاطرات شفاهی جمع‌آوری می‌شود تا اتفاقات پیش‌آمده در دوران جنگ و… احصا و ویراستاری شود و در واقع هدف از…

  طرح فرهنگی«صدمولف»با هدف حفظ خاطرات شفاهی و هویت قومی اجرا می‌شودReviewed by on Dec 22Rating:

  غلامرضا فتح‌آبادی در گفت‌ و گو، با اشاره به اجرای طرح صد مولف اظهار داشت: در این طرح یک‌ سری خاطرات شفاهی جمع‌آوری می‌شود تا اتفاقات پیش‌آمده در دوران جنگ و… احصا و ویراستاری شود و در واقع هدف از این طرح ثبت خاطرات شفاهی برای حفظ هویت‌های قومی است.

  وی افزود: همچنین این طرح با هدف بروز استعدادها و خلاقیت افرادی که شرایط ثبت تفکراتشان فراهم نشده اجرا می‌شود.

  فتح آبادی گفت: پس از جمع‌آوری خاطرات شفاهی، در نهایت صد داستان برتر، پس از داوری در قالب یک مجموعه چاپ می شود و نویسندگان داستان های برتر مورد تجلیل قرار می گیرند.

  مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی تصریح کرد: یک تیم ویراستار مسئولیت ویرایش این آثار را بر عهده دارند و یک موسسه فرهنگی حمایت‌کننده این طرح است و در واقع از این موسسه در این اقدام کمک گرفته‌ ایم، نه اینکه کار را به بخش خصوصی سپرده باشیم.

  وی خاطرنشان ساخت: به‌طور قطع کار چاپ‌خانه نشر کتاب نیست و این موسسه تنها برگزار کننده این مسابقه است تا به واسطه آن طرح‌های مختلف را جمع‌ آوری کند.

  فتح‌ آبادی بیان کرد: این چاپ‌خانه به‌ عنوان یک بنگاه اقتصادی وارد صحنه  شده و قصد انجام این فعالیت فرهنگی را دارد و باید از این اقدام تقدیر شود و همین‌طور از آن حمایت کنیم.

  مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی ادامه داد: تمامی بنگاه‌های اقتصادی مسئولیت فرهنگی و اجتماعی دارند که فعالیت این مجموعه هم در راستای انجام همین مسئولیت است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.