• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » اشاعه آموزه های قرآنی داروی شفا بخش برای آسیبها و معضلات اجتماعی است
  کد خبر : 1955550

  اشاعه آموزه های قرآنی داروی شفا بخش برای آسیبها و معضلات اجتماعی است

  اشاعه آموزه های قرآنی داروی شفا بخش برای آسیبها و معضلات اجتماعی استReviewed by on Dec 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز پنجشنبه در کلاس تفسیر فرآن کریم در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: قرآن کلام الهی است که درک عمیق…

  اشاعه آموزه های قرآنی داروی شفا بخش برای آسیبها و معضلات اجتماعی استReviewed by on Dec 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز پنجشنبه در کلاس تفسیر فرآن کریم در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: قرآن کلام الهی است که درک عمیق راهبردهای توصیه شده در آن کلید گشایش مشکلات و هدایتگر زندگی بشر به سمت تعالی و معنویت است.
  وی ادامه داد: روحانیون، اساتید دانشگاه، آموزگاران و مسئولان فرهنگی جامعه باید نسبت به گسترش هر چه بیشتر آموزه های قرآن کریم تلاش کنند چرا که تنها از این طریق می توان ناهنجاری های موجود در جامعه را کنترل کرد.
  امام جمعه اراک، ترویج آموزه های قرآن کریم در نهادهای دولتی را نیز گامی اساسی در راستای سلامت نظام اداری عنوان کرد و گفت:افرادی که با کلام وحی الفت دارند در انجام وظایف محوله خود مومن و ساعی هستند.
  وی اظهار کرد: جامعه روحانیت وظیفه دارد با درک کامل آیات الهی نسبت به آگاه سازی جوانان و نوجوانان و هدایت این قشر از جامعه در مسیر معنویت و تقوا گام های اساسی بردارند.
  نماینده ولی فقیه در استان مرکزی قرآن را تنها راه رسیدن به کمال دانست و گفت: خانواده ها نیز وظیفه دارند فرزندان خود را از سنین کودکی با این کلان الهی آشنا کنند.
  وی تاکید کرد: ترویج و تبلیغ قرآن کریم از مهمترین رسالت های جامعه اسلامی است و آحاد مردم باید نسبت به این مه انجام وظیفه کنند.
  کلاس تفسیرقرآن کریم آیت الله دری نجف آبادی هر هفته روز های پنجشنبه در دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی برگزار می شود.
  ۳۰۱۷/۶۰۱۳/ خبرنگار: مصطفی مجللی**انتشار دهنده:مژگان حیدری*

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.