• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » همه گروه ها و جریان ها در جشن های دهه فجر شرکت کنند
  کد خبر : 1955548

  همه گروه ها و جریان ها در جشن های دهه فجر شرکت کنند

  همه گروه ها و جریان ها در جشن های دهه فجر شرکت کنندReviewed by on Dec 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، سید بیوک آقا موسوی شامگاه چهارشنبه در ستاد دهه فجر استان زنجان افزود: حق نداریم افراد و نیروهای اصیل انقلاب را به دلایل واهی از گردونه نظام خارج کنیم.وی یادآورشد:…

  همه گروه ها و جریان ها در جشن های دهه فجر شرکت کنندReviewed by on Dec 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، سید بیوک آقا موسوی شامگاه چهارشنبه در ستاد دهه فجر استان زنجان افزود: حق نداریم افراد و نیروهای اصیل انقلاب را به دلایل واهی از گردونه نظام خارج کنیم.
  وی یادآورشد: در کلام و عمل باید به تاسی از رهبر معظم انقلاب، امکان و زمینه حضور و مشارکت تمامی اقشار جامعه که در پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشته اند، فراهم شود.
  آقا موسوی اظهار کرد: انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است و همه گروه های مختلف باید در برپایی مراسم گرامیداشت دهه فجر، مشارکت داشته باشند.
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان ضمن تاکید بر حضور گسترده مردم در آیین های گرامیداشت روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: باید تا آنجا که امکان دارد از هر برنامه‌ای برای حفظ اتحاد و انسجام ملی استفاده کنیم.
  وی دولت یازدهم را همچون دولت‌های گذشته متعلق به نظام جمهوری اسلامی برشمرد که به تایید رهبر معظم انقلاب رسیده است و خاطرنشان کرد: بیان دستاوردهای دولت در زمینه مهار تورم و ایجاد آرامش و ثبات اقتصادی، اجرای سیاست‌های نظام تحول سلامت، دستیابی به خودکفایی گندم و موفقیت های دیگر در عرصه سیاست خارجی در ایجاد امید و نشاط در جامعه بسیار موثر است و این اقدامات گامی در جهت تحقق آرمان‌های امام و رهبری محسوب می شود.
  موسوی انقلاب اسلامی ایران را انقلاب کلام و اخلاق دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران پیروزی گل در برابر گلوله بود که معیارهای اسلامی و دستاوردهای اخلاقی را به همراه داشت.
  وی دستاوردهای نظام را حاصل دگرخواهی و تحول‌گرایی ملت عظیم ایران به رهبری امام خمینی(ره) دانست که امروزه با هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی با همان استحکام و قدرت به حرکت خود ادامه می دهد که باید برای پاسداری از آن تلاش کرد.
  معاون سیاسی، امنیتی استاندار زنجان در
  موسوی اظهار کرد: هر کسی در این نظام قدمی بردارد و مردم را به این نظام و انقلاب امیدوار کند، در جهت آرمان های انقلاب، امام راحل و رهبر فرزانه گام برداشته است.
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان ادامه داد: در جشن های دهه فجر از همه نیروهایی که در انقلاب مشارکت داشتند ، استفاده و به حرکت هایی که موجب هم افزایی و وحدت می شود، توجه کرد.
  موسوی افزود: دولت یازدهم دستاوردهای متعددی به ویژه در حوزه حوزه سلامت داشته و آرزوی تمامی دولت های این بوده است که طرح تحول سلامت را اجرا کنند که نتوانستند.
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان ادامه داد: یک مجموعه و در کل نظام تلاش کرده که این اتفاقات رخ دهد و لازم است این دستاوردها به مردم انتقال داده شود.
  موسوی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب کلام و اخلاق بود، افزود: این انقلاب، گل در مقابل در گلوله بود که معیارهای اسلامی و دستاوردهای اخلاقی را به همراه آورد.
  وی بیان کرد: عظمت کنونی انقلاب اسلامی، مدیون تحول و دگر خواهی امام راحل و رهبر معظم است که با صلابت، قدرت و استحکام از این انقلاب پاسداری کرده اند.
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان ادامه داد: انقلاب ویژگی های داشته که باید با تمام توان آنها را پاس داشت و لازمه آن، افزایش وجهه مردمی برنامه ها است.
  ۳۰۰۱/۷۳۲۰
  خبرنگار: اعظم شامی *** انتشار دهنده: مینا افشاری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.