• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تیم بسکتبال شهرداری اراک استفاده از بازیکنان بومی را در دستور کار قرار دهد
  کد خبر : 1955516

  تیم بسکتبال شهرداری اراک استفاده از بازیکنان بومی را در دستور کار قرار دهد

  تیم بسکتبال شهرداری اراک استفاده از بازیکنان بومی را در دستور کار قرار دهدReviewed by on Dec 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، مهرداد فراهانی داودآبادی چهارشنبه شب در مراسم افتتاحیه دفتر هیئت بسکتبال استان مرکزی در ورزشگاه ۲۲بهمن اراک با اشاره به فعالیت‌های ورزشی اظهار داشت: امروزه ورزش…

  تیم بسکتبال شهرداری اراک استفاده از بازیکنان بومی را در دستور کار قرار دهدReviewed by on Dec 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، مهرداد فراهانی داودآبادی چهارشنبه شب در مراسم افتتاحیه دفتر هیئت بسکتبال استان مرکزی در ورزشگاه ۲۲بهمن اراک با اشاره به فعالیت‌های ورزشی اظهار داشت: امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون گروهی آماتور و گروهی به‌صورت حرفه‌ای با آن سرو کار دارند.

  وی افزود: طی بررسی‌های انجام شده، مشخص شده متاسفانه کودکان، نوجوانان و جوانان به طور کامل فعال و با تحرک نیستند، پس ضروری است اقشار مختلف مردم به ویژه نوجوانان و جوانان به ورزش‌هایی بپردازند که برای بهبود سلامتی و نیز ارتقای سطح سلامت آنها مفید باشد.

  فراهانی داودآبادی تصریح کرد: ورزش به عنوان پدیده اجتماعی موثر در ابعاد مختلف جامعه و زندگی افراد نفوذ کرده و به بخش جدایی ناپذیری از زندگی تبدیل شده است.

  رئیس هیئت بسکتبال استان مرکزی با اشاره به فعالیت‌های تیم بسکتبال شهرداری اراک گفت: اینکه تیمی مانند شهرداری را در سوپر لیگ کشور داریم یک افتخار برای استا به شمار می‌رود اما انتظا ما این است که تیم بسکتبال شهرداری اراک استفاده از بازیکنان بومی را در دستور کار قرار دهد.

  وی بیان کرد: تیم شهرداری اراک یک ظرفیت بزرگ برای بسکتبال استان مرکزی است به شرط اینکه حضور این تیم به پیشرفت و توسعه ورزش بسکتبال استان مرکزی هم کمک کند و بتواند زمینه ساز بروز و ظهور استعدادها باشد.

  فراهانی داودآبادی ادامه داد: در سوپر لیگ یک ویترین باافتخار و زیبا از بهترین‌های بسکتبال تشکیل شده که تیم شهرداری هم موفق شده تا بهترین‌ها را در این میان به خدمت بگیرد اما انتظار داریم که این تلاش و حضور مقتدرانه با به کارگیری بازیکنان استان نیز همراه باشد.

  وی خاطرنشان کرد: به نظر ما، اگر با ظرفیت‌های استانی به رتبه چهارم و پنجم برسیم بهتر از رسیدن به رتبه نخست بدون حضور حتی یک نفر اراکی یا بازیکنی از استان مرکزی است چرا که اعتقاد داریم باید این ظرفیت‌ها به ارتقای بازی بازیکنان استان ختم شود و زمینه رشد و شکوفایی استان و ورزش بسکتبال استان را به همراه داشته باشد.

  فراهانی داودآبادی اضافه کرد: استان مرکزی ظرفیت‌های بزرگی دارد که قطعا حضور این استعدادهای ورزشی در رشته بسکتبال در کنار بزرگان استان نویدبخش رسیدن به جایگاه و توان بالایی در حوزه ورزش را نوید می دهد که این مهم مورد تاکید ماست.

  رئیس هیئت بسکتبال استان مرکزی برضرورت آموزش و ارتقای دانش علمی در ورزش بسکتبال تاکید کرد و گت: توجه به آموزش و ارتقای علمی بسکتبال در استان مرزکی یکی از مهمترین برنامه‌های هیئت بسکتبال است و این موضوع را با جدیت پیگیری می‌کنیم و در این راستا تعامل بسیار خوبی با اساتید بزرگ استانی و کشوری برای انتقال دانش و تجربیات روزآمد در این رشته انجام شده است.

  وی بیان کرد: باید بتوانیم با استفاده از ابزار و اندیشه به روز زمینه توسعه و ارتقای ورزشی در رشته بسکتبال استان مرکزی را فراهم آوریم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.