• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » صنایع خطرپذیر در قزوین شناسایی شده اند
  کد خبر : 1955486

  صنایع خطرپذیر در قزوین شناسایی شده اند

  صنایع خطرپذیر در قزوین شناسایی شده اندReviewed by on Dec 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، رضا گروسی چهارشنبه شب در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان قزوین افزود: در این راستا طرح خطرپذیری صنایع بالای ۲۵ نفر استان مطالعه و تدوین شده است.وی ادامه داد: تدوین این طرح اقدام باارزشی است…

  صنایع خطرپذیر در قزوین شناسایی شده اندReviewed by on Dec 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، رضا گروسی چهارشنبه شب در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان قزوین افزود: در این راستا طرح خطرپذیری صنایع بالای ۲۵ نفر استان مطالعه و تدوین شده است.
  وی ادامه داد: تدوین این طرح اقدام باارزشی است که می تواند گلوگاه های بحرانی بخش صنعت استان در مدیریت بحران را به ما نشان دهد.
  به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین،رعایت مسایل ایمنی برای پیشگیری از حوادث غیرمترقبه در واحدهای صنعتی استان، به ویژه واحدهای خطرپذیر الزامی بوده و این موضوع باید به طور مستمر گوشزد و مورد رصد و ارزیابی قرار گیرد.
  گروسی در ادامه با بیان اینکه برخی مواقع شاهد حمل و نقل مواد خطرناک در سطح مسیرهای ارتباطی استان هستیم، افزود: حمل این گونه مواد باید با هماهنگی های قبلی صورت گیرد تا مسایل ایمنی در این خصوص پیش بینی و لحاظ شود.
  وی اضافه کرد: بی توجهی نسبت به ایمنی حمل و نقل مواد خطرناک در سطح راه های استان بدون شک عواقب بدی را با خود به دنبال دارد.
  مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین در ادامه با انتقاد از اینکه متاسفانه برخی از واحدهای تولیدی استان ابتدایی ترین مسائل ایمنی در رابطه با انبارداری را نیز رعایت نمی کنند، گفت: این موضوع می تواند منجر به خسارت های جانی و مالی شده و تبعات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
  گروسی در پایان، کاهش حوادث غیرمترقبه در بخش صنعت را بدون همکاری واحدهای تولیدی ممکن ندانست و یادآور شد: در این زمینه نیازمند مشارکت و تعامل همه صاحبان واحدهای تولیدی در سطح استان هستیم.
  ۳۰۱۳/۸۰۵۴*خبرنگار: رضا اولادی** انتشار دهنده: رضا اسدی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.