• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عده ای غیرمنصفانه دولت را تخریب می کنند /خدمات دولت مردم را به نظام امیدوارتر می کند
  کد خبر : 1955465

  عده ای غیرمنصفانه دولت را تخریب می کنند /خدمات دولت مردم را به نظام امیدوارتر می کند

  عده ای غیرمنصفانه دولت را تخریب می کنند /خدمات دولت مردم را به نظام امیدوارتر می کندReviewed by on Dec 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا کریم حمیدوند شامگاه چهارشنبه در شورای آموزش و پرورش نهاوند افزود: برخی به خاطر مسائل جناحی فکر می کنند اگر مردم را نسبت به دولت بدبین…

  عده ای غیرمنصفانه دولت را تخریب می کنند /خدمات دولت مردم را به نظام امیدوارتر می کندReviewed by on Dec 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا کریم حمیدوند شامگاه چهارشنبه در شورای آموزش و پرورش نهاوند افزود: برخی به خاطر مسائل جناحی فکر می کنند اگر مردم را نسبت به دولت بدبین کنند آنها دنباله رو آن جناح می شوند در حالیکه این نظام است که ضرر می بیند و باعث می شود مردم از آن دلسرد شوند.
  وی با بیان اینکه برخی غیر منصفانه دولت را تخریب می کنند گفت: در جریان حقوق های نامتعارف با وجود اینکه این مساله از گذشته وجود داشته است اما دولت آن را پذیرفت و همکاری های لازم را در برخورد با متهمان به عمل آورد، اما برخی آنرا بهانه قرار داده و دولت را تخریب کردند در حالیکه نسبت به اختلاسهای قبل واکنشی نشان داده نشد .
  حمیدوند گفت: در شرایطی که دشمنان نظام اسلامی ایران فشارهای زیادی را روی ما وارد می آورند تا مردم را نسبت به نظام اسلامی بدبین و نامید کنند نباید به گونه ای عمل شود که خواسته دشمن محقق شود.
  وی گفت: در آستانه انتخابات سال آتی برخی سناریوهای جدیدی را علیه دولت طراحی می کنند و ما هر چقدر به انتخابات نزدیک می شویم باید منتظر پدیده های نوظهوری در این زمینه باشیم .
  وی افزود: همه دلسوزان نظام باید به مردم امید دهند و آنها را نسبت به آینده نظام امیدوار سازند نه اینکه آنها را نسبت به عملکرد دولت که عملکرد نظام محسوب می شود نا امید کنند .
  وی مصلحت کشور را در شرایط کنونی حفظ آرامش ، وحدت و پرهیز از سیاه نمایی عنوان کرد و افزود: در شرایط کنونی باید دید چه چیزهایی کشورمان را تهدید می کند که ما از آن دوری کنیم و برعکس به عوامل وحدت آفرین که نیاز امروز کشور است توجه نمائیم .
  وی دوری کردن از جناح بندیهای سیاسی را پدیده مبارکی برای خدمت بیشتر به مردم برشمرد و افزود: دوری کردن از جناح بندیهای سیاسی پدیده خوبی است که باید مد نظر قرار گیرد و همه باید کارهایمان را فارغ ازدسته بندیهای سیاسی انجام دهیم تا مردم را هر بیشتر به نظام امیدوار سازیم .
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا فرماندار نهاوند در پایان با اشاره به اینکه شورای آموزش و پرورش یکی از نهادهای مشارکتی برای جلب همکارهای سایر نهادهاست گفت: وزارت آموزش و پرورش بخشی از اختیارات خود را به شورا داده تا بتواند از این طریق مشارکت مردم و سایر نهادها را گسترش داده و مشکلات آنرا برطرف نمود لذا لازم است همکاریهای لازم از طرف ادارات در رفع مشکلات گوناگون آن به عمل آید .
  ۷۵۲۵*۶۹۹۳/ خبرنگار : وحید سیفی*انتشار دهنده: اکبر بهاروند

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.