• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » بیمارستان های قزوین برای ارائه خدمات در مواقع بحرانی باید آماده باشند
  کد خبر : 1955440

  بیمارستان های قزوین برای ارائه خدمات در مواقع بحرانی باید آماده باشند

  بیمارستان های قزوین برای ارائه خدمات در مواقع بحرانی باید آماده باشندReviewed by on Dec 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، علی فرخزاد چهارشنبه شب در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان قزوین، افزود: در کنار بیمارستان ها، سایر مراکز ارائه دهنده خدمات مهم و اساسی به مردم در استان نیز باید…

  بیمارستان های قزوین برای ارائه خدمات در مواقع بحرانی باید آماده باشندReviewed by on Dec 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، علی فرخزاد چهارشنبه شب در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان قزوین، افزود: در کنار بیمارستان ها، سایر مراکز ارائه دهنده خدمات مهم و اساسی به مردم در استان نیز باید از امکانات و آمادگی لازم برای ارائه خدمات در مواقع بحرانی برخوردار باشند.
  وی در ادامه از مدیران عضو دستگاه های شورای مدیریت بحران استان خواست تا نظارت و بررسی لازم را نسبت به عملکرد کارکنان و نیروهای زیرمجموعه خود داشته تا در مواقع لازم و هنگام بروز حوادث غیرمترقبه شاهد کارآیی و خروجی مناسب فعالیت این دستگاه ها بود.
  فرخزاد همچنین خواستار برگزاری دوره های آموزشی برای ارتقای سطح دانش علمی و فنی نیروهای دستگاه های مرتبط با مدیریت بحران در استان به منظور بهبود عملکرد در مواقع بحرانی و بروز حوادث غیرمترقبه شد.
  سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین در ادامه با تاکید بر شناسایی نقاط ضعف و قوت حوزه مدیریت بحران در بخش های مختلف استان، یادآور شد: هر دستگاه، مسئول شناسایی امور مرتبط با خود در این حوزه است.
  به گفته وی، در رابطه با نقاط ضعف و قوت در حوزه مدیریت بحران باید یک بانک اطلاعاتی جامع و کامل تهیه شود.
  فرخزاد اضافه کرد: از تجربه سایر استان ها نیز در رفع نقاط ضعف خود در حوزه مدیریت بحران و فعالیت های صورت گرفته به منظور کاهش خسارت های ناشی از حوادث غیرمترقبه باید بهره لازم را ببریم.
  سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین در ادامه همکاری هرچه بیشتر واحدهای تولیدی استان با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت برای پیشگیری از حوادث غیرمترقبه در سطح صنایع استان را خواستار شد.
  ۳۰۱۳/۸۰۵۴*خبرنگار: رضا اولادی** انتشار دهنده: رضا اسدی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.