• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ساختمان سازمان اسناد ملی یزد استانداردهای لازم را ندارد
  کد خبر : 1955308

  ساختمان سازمان اسناد ملی یزد استانداردهای لازم را ندارد

  ساختمان سازمان اسناد ملی یزد استانداردهای لازم را نداردReviewed by on Dec 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی عصر امروز در نشست با فعالان عرصه اسناد یزد و جمعی از اهدا کنندگان اسناد در یزد، با اشاره به اینکه همه به اهمیت فعالیت سازمان اسناد واقف هستند،…

  ساختمان سازمان اسناد ملی یزد استانداردهای لازم را نداردReviewed by on Dec 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی عصر امروز در نشست با فعالان عرصه اسناد یزد و جمعی از اهدا کنندگان اسناد در یزد، با اشاره به اینکه همه به اهمیت فعالیت سازمان اسناد واقف هستند، اظهار داشت: یکی از مهمترین ظرفیت‌هایی که امروز برای دفاع از هویت جامعه و حفظ میراث فرهنگی و اجتماعی‌مان نیاز داریم، همین سازمان اسناد و کتابخانه ملی است.

  وی خاطرنشان کرد: در استان یزد از گذشته توجه ویژه‌ای به حوزه اسناد صورت گرفته و یکی از اولین استان‌هایی بودیم که این تشکل را در استان ایجاد کرده و روز به روز هم شاهد بالندگی هرچه بیشتر این تشکیلات در استان یزد هستیم.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد خاطرنشان کرد: احساس می‌شود که این مدیریت توانسته جایگاه خودش را در استان یزد تثبیت و اهمیت کار این سازمان را حداقل برای مجموعه دستگاه‌های اداری بیان کند.

  طالبی به ارتباط این سازمان با بدنه جامعه اشاره کرد و گفت: به ویژه در حوزه ثبت شفاهی که تلاش‌های بسیاری برای جمع‌آوری خاطرات شده، سبب ایجاد ارتباط بین مردم و این سازمان بوده است.

  وی با اشاره به اینکه گرچه سازمان اسناد ملی در استان یزد با یک سری کمبودهایی روبرو است و مهمترین آن به مکان مناسب برای این فعالیت‌ها بر می‌گردد، گفت: برنامه‌های خوبی از سوی مسئولان استان برای رفع این مشکل وجود دارد و این نوید وجود دارد که در آینده و با رفع مشکلات، نمود بهتر و بیشتری از فعالیت‌ها را داشته باشیم.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به همکاری این سازمان با سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌های دولتی تاکید کرد و ادامه داد: استان یزد یکی از استان‌های برتر کشور در زمینه فعالیت سازمان‌های مردم نهاد است و نوع کاری که سازمان اسناد و کتابخانه ملی با آن روبرو است، می‌تواند شرایطی را فراهم کند که همکاری و تعامل بهتری بین این سازمان و سمن‌ها ایجاد شود.

  طالبی خاطرنشان کرد: همانطوری که با حضور و مشارکت مردم به ویژه در واگذاری اسناد به این سازمان، مطمئنا در حوزه همکاری با سازمان‌های مردم نهاد هم می‌توانیم شاهد توفیقات بیشتر استان در عرصه‌های مختلف باشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.