• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » پاسخ منفی باشگاه آ اک یونان به درخواست انصاری فرد
  کد خبر : 1955239

  پاسخ منفی باشگاه آ اک یونان به درخواست انصاری فرد

    به گزارش ایران ویج سران باشگاه آاک آتن یونان درخواست ۷۵۰ هزار یورویی دستمزد سالانه کریم انصاری فرد که توسط مدیر برنامه های وی مطرح شده بود را یک درخواست غیر منطقی دانستند. سران باشگاه آاک آتن یونان بر این باورند که پیوستن ستاره ایرانی پانیونیوس تنها با دستمزد ۳۰۰ هزار یورو در سال…

  انصاری فرد

   

  به گزارش ایران ویج سران باشگاه آاک آتن یونان درخواست ۷۵۰ هزار یورویی دستمزد سالانه کریم انصاری فرد که توسط مدیر برنامه های وی مطرح شده بود را یک درخواست غیر منطقی دانستند.

  سران باشگاه آاک آتن یونان بر این باورند که پیوستن ستاره ایرانی پانیونیوس تنها با دستمزد ۳۰۰ هزار یورو در سال امکان پذیر است.

  براساس این گزارش بنا بر گفته مسئولان باشگاه آ اک یونان، فاضلی مدیر برنامه های انصاری فرد طمعکار بوده و این درحالیست که وی درخواستی معادل بیش از ۱۵۰ درصد رقم دستمزدش در پانیونیوس را ارائه کرده است.

  گفتنی است: فاضلی مدیر برنامه های انصاری فرد از درخواست دستمزد ۷۵۰ هزار یورویی معادل ۱۸ میلیارد تومان براساس یورو با نرخ ۴۲۵۰ تومان برای وی در آ اک آتن یونان خبر داده و دلیل این رقم هنگفت را پیشنهاداتی از باشگاه های مشهور مانند دورتموند ذکر کرده بود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.