• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » افزایش ۲۶.۳ د رصدی تولید فولاد خام ایران در ماه نوامبر ۲۰۱۶
  کد خبر : 1955191

  افزایش ۲۶.۳ د رصدی تولید فولاد خام ایران در ماه نوامبر ۲۰۱۶

    به گزارش ایران ویج به نقل ازشاتا ؛ بر اساس گزارش انجمن جهانی فولاد، ایران در ماه نوامبر ۲۰۱۶میلادی، یک میلیون و ۵۸۵ هزار تن فولاد خام تولید کرد؛ این در حالی است که این رقم در مدت مشابه سال گذشته میلادی، یک میلیون و ۲۵۵ هزار تن بوده است. همچنین میزان تولید ۱۱…

  تولید فولاد خام

   

  به گزارش ایران ویج به نقل ازشاتا ؛ بر اساس گزارش انجمن جهانی فولاد، ایران در ماه نوامبر ۲۰۱۶میلادی، یک میلیون و ۵۸۵ هزار تن فولاد خام تولید کرد؛ این در حالی است که این رقم در مدت مشابه سال گذشته میلادی، یک میلیون و ۲۵۵ هزار تن بوده است.

  همچنین میزان تولید ۱۱ ماهه سال ۲۰۱۶ با ۱۱ درصد افزایش، به ۱۶ میلیون و ۴۳۵ هزار تن رسید و این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۱۴ میلیون و ۸۱۰ هزار تن بود.

  بنا به این گزارش، ۶۶ کشور تولید کننده فولاد خام جهانی در ماه نوامبر، ۱۳۲ میلیون و ۴۰۲ هزار تن فولاد خام تولید کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۱۲۶ میلیون و ۱۱۴ هزار تن) بود، ۵ درصد رشد نشان می دهد.

  این کشورها طی ۱۱ ماهه ۲۰۱۶ میلادی نیز یک میلیارد و ۴۶۷ میلیون و ۹۹۷ هزار تن فولاد خام تولید کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (یک میلیارد و ۴۶۲ میلیون و ۵۴۹ هزار تن) بود، حاکی از رشد ۰.۴ درصدی تولید این محصول در جهان است.

  کشورهای نخست تولید کننده فولاد جهانی نیز شامل :چین (۷۳۸ میلیون و ۹۴۰ هزار تن)، ژاپن (۹۶ میلیون و ۵۹ هزار تن)، هند (۸۷ میلیون و ۵۳۱ هزار تن)، آمریکا (۷۲ میلیون و ۴۱ هزار تن) و روسیه (۶۴ میلیون و ۶۲۳ هزار تن) می باشند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.