• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » ادعای جدید گزارشگر فوتبال؛ سرمربی هر تیمی بشوم، موفقیت آن را تضمین می کنم!
  کد خبر : 1955082

  ادعای جدید گزارشگر فوتبال؛ سرمربی هر تیمی بشوم، موفقیت آن را تضمین می کنم!

    گزارشگر مشهور فوتبال گفت: «مدیرعامل های لیگ برتری بدانند با تضمین موفقیت، سرمربیگری تیم ها را قبول می کنم.» سرمربی هر تیمی بشوم، موفقیت آن را تضمین می کنم! علیرضا علیفر شب گذشته به همراه فردی که دابسمش هایی با صدای او را اجرا می کرد میهمان برنامه علی ضیا در شبکه یک بود….

  ادعای جدید

   

  گزارشگر مشهور فوتبال گفت: «مدیرعامل های لیگ برتری بدانند با تضمین موفقیت، سرمربیگری تیم ها را قبول می کنم.»

  سرمربی هر تیمی بشوم، موفقیت آن را تضمین می کنم!

  علیرضا علیفر شب گذشته به همراه فردی که دابسمش هایی با صدای او را اجرا می کرد میهمان برنامه علی ضیا در شبکه یک بود. شوخی ها و صحبت های جالبی طی چند دقیقه حضور سرهنگ و بدلش انجام شد تا اینکه در هنگام خداحافظی، بار دیگر بحث پیشنهاد تیم های لیگ برتری به علیفر به میان آمد که بار دیگر سبب شد مجری قدیمی صداوسیما با جدیت تمام در خصوص پیشنهادی لیگ برتری اش صحبت کند.

  علیفر در این خصوص گفت: «در نیم فصل به پیشنهادهای رسیده فکر می کنم و مدیرعامل های لیگ برتری بدانند با تضمین موفقیت، سرمربیگری تیم ها را قبول می کنم.»

  سرهنگ ادامه داد: «البته موفقیت برای هر تیمی یک چیز است. اگر تیم بالای جدول است و برای قهرمانی می جنگد، موفقیت برایش قهرمانی است، اگر در میانه میدان است موفقیت برایش کسب سهمیه است و اگر در انتهای جدول، موفقیت می تواند سقوط نکردن باشد. من تضمین می دهم تیمی که مربیگری اش را بپذیرم موفق باشد.»

  منبع: جام نیوز
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.