• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » پیشکسوت شمشیربازی ایران درگذشت و …
  کد خبر : 1955071

  پیشکسوت شمشیربازی ایران درگذشت و …

  کنفدراسیون شمشیربازی آسیا در گزارشی درگذشت هوشمند الماسی پیشکسوت شمشیربازی ایران را تسلیت گفت. درگذشت مرحوم هوشمند الماسی پیشکسوت شمشیربازی ایران کنفدراسیون شمشیربازی آسیا در گزارشی به درگذشت مرحوم هوشمند الماسی پیشکسوت شمشیربازی ایران و هم چنین بنیانگذار این کنفدراسیون پرداخت.الماسى پس از راه اندازى فدراسیون شمشیربازى ایران عمر خودش را وقف این رشته کرد….

  پیشکسوت شمشیربازی

  کنفدراسیون شمشیربازی آسیا در گزارشی درگذشت هوشمند الماسی پیشکسوت شمشیربازی ایران را تسلیت گفت.

  درگذشت مرحوم هوشمند الماسی پیشکسوت شمشیربازی ایران

  کنفدراسیون شمشیربازی آسیا در گزارشی به درگذشت مرحوم هوشمند الماسی پیشکسوت شمشیربازی ایران و هم چنین بنیانگذار این کنفدراسیون پرداخت.الماسى پس از راه اندازى فدراسیون شمشیربازى ایران عمر خودش را وقف این رشته کرد. او همچنین پایه گذار کنفدراسیون شمشیربازى آسیا بود و در سال ١٩٧٢ ریاست آن را بر عهده گرفت و تاثیر زیادی در پیشرفت آن در آسیا داشت و باعث ادامه حضور این رشته بعد از بازی های آسیایی تهران در بازى هاى آسیایى ١٩٧٨ بانکوک و ١٩٨۶ سئول شد.

  این سازمان بعد از مدتی به نام کنفدراسیون شمشیربازى آسیا تغییر نام داد که در سال ١٩٨٨ به وجود آمد که هم اکنون تنها ارگان قاره اى شناخته شده توسط فدراسیون جهانى مى باشد.

  تیمسار الماسى در سال ١٩٢٨ متولد و امسال در سن ٨٨ سالگى دار فانى را وداع گفت. او در المپیک توکیو عضو تیم شمشیربازى آسیا بود.

  در این گزارش کنفدراسیون شمشیربازى آسیا به مرحوم هوشمند الماسی ادای احترام می کند.

  منبع: ایسنا
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.