• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » اعطای تسهیلات ۱۲ هزار میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن لرستان به صنایع کوچک متوسط
  کد خبر : 1955018

  اعطای تسهیلات ۱۲ هزار میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن لرستان به صنایع کوچک متوسط

  اعطای تسهیلات ۱۲ هزار میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن لرستان به صنایع کوچک متوسطReviewed by on Dec 21Rating: بهروز دارایی‎نژاد امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در خرم‎آباد اظهار کرد: بانک صنعت و معدن در قالب طرح رونق تولید صنایع کوچک و متوسط مبلغ ۱۲ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال به ۹۵۶ واحد صنعتی…

  اعطای تسهیلات ۱۲ هزار میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن لرستان به صنایع کوچک متوسطReviewed by on Dec 21Rating:

  بهروز دارایی‎نژاد امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در خرم‎آباد اظهار کرد: بانک صنعت و معدن در قالب طرح رونق تولید صنایع کوچک و متوسط مبلغ ۱۲ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال به ۹۵۶ واحد صنعتی نیمه‌تمام و ناکارآمد پرداخت کرده است.

  وی خاطرنشان کرد: در استان لرستان نیز تا کنون برای ۱۸ واحد صنعتی تسهیلاتی به مبلغ ۳۷۹.۳۰۰ میلیون ریال مصوب و مبلغ ۲۷۵.۵۰۰ میلیون ریال از آن پرداخت شده است.

  این مسئول بیان کرد: بانک صنعت و معدن همچنین در تامین مالی واحدهای صنعتی در قالب طرح رونق تولید رتبه سوم را در بین بانک‎های کشور کسب کرده است که با توجه به اندازه و تعداد شعب رتبه ممتازی محسوب می‎شود.

  دارایی‎نژاد تاکید کرد: بانک صنعت و معدن در استان نیز با توجه به داشتن تنها ۲ شعبه و ۱۵ نیرو از رتبه ممتازی برخوردار است.

  وی افزود: بانک صنعت و معدن ۱۷ درصد از مانده کل تسهیلات و ۱/۱ درصد از مانده سپرده‎ها در بانک‎های دولتی کشور را به خود اختصاص داده و این در حالی است که در این میان از آمار کل شبکه بانکی تنها ۰/۶ درصد از کارکنان و ۰/۴ درصد از تعداد شعب را در اختیار دارد.

  مدیرعامل بانک صنعت و معدن لرستان بیان کرد: این بانک در استان لرستان نیز ۳.۱ درصد از مانده کل تسهیلات و ۰.۴۶ درصد از مانده سپرده‎ها را در بین بانک‎های دولتی در اختیار دارد.

  دارایی‎نژاد اظهار کرد: افزایش سرمایه سال‎های ۹۴ و ۹۵ بانک از محل تجدید ارزیابی‎ها بوده و منابع نقدی یا پول تازه (Fresh Money) وارد سرمایه بانک نشده است.

  وی عنوان کرد: در سال ۹۴ تعداد طرح‎هایی که با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن در کشور به بهره‎برداری رسیدند، به ۱۲۰ طرح می‎رسد که با استفاده از ۱۲ هزار و ۴۵۴ میلیارد ریال تسهیلات برای ۱۲ هزار و ۵۵ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده‎اند، در استان لرستان نیز تعداد ۴ طرح با مجموع تسهیلات ۲۰.۶۰۰ میلیون ریال و اشتغالزایی ۲۱ نفر به بهره‎برداری رسیده است.

  مدیرعامل بانک صنعت و معدن لرستان یادآور شد: عمده پرداخت‎های بانک در سال گذشته به صورت سرمایه در گردش و به منظور تثبیت اشتغال موجود واحدهای فعال بوده است.

  دارایی‎نژاد افزود: طرح‎های بزرگ که در استان لرستان با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره‎برداری رسیده‎اند، شامل شرکت پتروشیمی لرستان با تسهیلات۳۵۰ میلیون یورو، فاز دامی شرکت بایر افلاک با تسهیلات ۱۳میلیون یورو و ۲۴۰ میلیارد ریالی ثابت و گردش، شرکت فورج سازان لرستان با تسهیلات سرمایه ثابت ۱۰میلیون یورو و سرمایه در گردش ۵۴.۰۰۰ میلیون ریالی، شرکت کیمیا پژوهان گیتی با تسهیلات ۲۴.۱۵۰ میلیون ریال هستند.

  وی خاطر نشان کرد: طرح‎های در حال اجرا نیز در استان لرستان شامل فاز انسانی شرکت داروسازی بایر افلاک به مبلغ ۳۸ میلیون یورو و ۳۲۰ میلیارد ریال، شرکت فولاد و ذوب آهن ازنا به مبلغ ۱۸۵میلیون دلار و ۳۰۰ میلیارد ریال،  شرکت تدبیر زاگرس لرستان به مبلغ۷۱۸.۵۰۰ یورو و ۳.۰۰۰ میلیون ریال و شرکت سیمان سفید زاگرس به مبلغ ۱۷ میلیون دلار هستند.

  مدیرعامل بانک صنعت و معدن لرستان بیان کرد: این بانک همچنین در راستای مسئولیت اجتماعی خود در سال ۹۴ با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال نسبت به ایجاد  یک باب مدرسه یک کلاسه در روستای چهل قلعه الیگودرز اقدام کرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.