• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » مهمترین حربه استکبار جهانی علیه انقلاب مبحث اقتصادی است/ تزریق بدون نظارت نقدینگی عامل رکود
  کد خبر : 1955002

  مهمترین حربه استکبار جهانی علیه انقلاب مبحث اقتصادی است/ تزریق بدون نظارت نقدینگی عامل رکود

  مهمترین حربه استکبار جهانی علیه انقلاب مبحث اقتصادی است/ تزریق بدون نظارت نقدینگی عامل رکودReviewed by on Dec 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پاک پرس، دکتر محمد رضا عدالتخواه در اجلاس سالیانه مجمع سازمان بسیج کارمندان استان کرمانشاه، اظهار داشت: یکی از مباحث مطرح…

  مهمترین حربه استکبار جهانی علیه انقلاب مبحث اقتصادی است/ تزریق بدون نظارت نقدینگی عامل رکودReviewed by on Dec 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پاک پرس، دکتر محمد رضا عدالتخواه در اجلاس سالیانه مجمع سازمان بسیج کارمندان استان کرمانشاه، اظهار داشت: یکی از مباحث مطرح در بنگاه های اقتصادی مقوله نقدینگی است در حالی که تزریق نقدینگی به تنهایی سبب شکوفایی بنگاه اقتصادی نمی شود.

  رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه بیان کرد: در صورتی که نقدینگی خارج از محل اصلی خود صرف شود و بر آن نظارتی انجام نشود سبب رکود شده و خلاف اقتصاد مقاومتی است.

  عدالتخواه با تاکید بر اینکه بنگاه های اقتصادی باید فعال باشند گفت: همچنین در اقتصاد مقاومتی کشت محصولات کشاورزی نیز باید بر اساس برنامه ریزی و مطالعه انجام شود.

  وی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ سازی جهت مصرف تولیدات داخلی افزود: در حال حاضر فضایی علیه استفاده از تولیدات داخلی وجود دارد بنابراین باید با فعالیت بنگاه های اقتصادی غیر مفید و خنثی کننده فعالیت سایر بنگاه ها مقابله شود.

  دستگاه قضا پیگیر وقایع اخیر دانشگاه رازی است/ نتایج به زودی اعلام می شود

  عدالتخواه پویایی یک جامعه را در گرو تلاش همه اقشار خواند و گفت: در حال حاضر برخی از راه های مختلف می خواهند درآمد زایی کنند که البته این امر مخل اقتصاد مقاومتی است و باید مانع چنین فعالیتهایی شد.

  وی افزود: دستگاه های قضایی استان در امر وقایع دانشگاه رازی پیگیری های خود را انجام داده و به زودی نتیجه را به اطلاع مردم می رساند.

  رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه بیان کرد: آنان که با بیان سخنان موهن احساسات را جریحه دار می کنند به دنبال تزلزل در عقاید جوانان هستند.

  عدالتخواه افزود: این افراد در واقع نقش پیاده نظام دشمنان را بر عهده دارند.

  وی بیان کرد: اوج این واقعه در حالی است که در محیطی علمی پیامبران الهی به عنوان نخستین معلمان بشر به سخره گرفته می شوند.

  عدالتخواه گفت: در این میان متولیان امر در دانشگاه باید با عوامل خاطی برخورد داشته و رسما از جامعه عذر خواهی کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.