• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » تامین امنیت غذایی مهم‌ترین راه توسعه‌یافتگی است
  کد خبر : 1954931

  تامین امنیت غذایی مهم‌ترین راه توسعه‌یافتگی است

  تامین امنیت غذایی مهم‌ترین راه توسعه‌یافتگی استReviewed by on Dec 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از ماکو، شاهین علیزاده صبح امروز در سومین جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان ماکو که در سالن اجتماعات فرمانداری ماکو برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد امنیت غذایی یکی از مهمترین موضوعاتی است…

  تامین امنیت غذایی مهم‌ترین راه توسعه‌یافتگی استReviewed by on Dec 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از ماکو، شاهین علیزاده صبح امروز در سومین جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان ماکو که در سالن اجتماعات فرمانداری ماکو برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد امنیت غذایی یکی از مهمترین موضوعاتی است که مد نشر قرار دارد.

  وی با بیان اینکه باید دستگاه‌های متولی در این خصوص فعال‌تر باشند، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی متولی این امر باید در این خصوص تدابیر لازم را اندیشیده و در راستای ایجاد امنیت غذایی بیش‌تر تلاش کنند.

  فرماندار ماکو با بیان اینکه برای توسعه نیازمند ایجاد امنیت غذایی هستیم، خاطرنشان کرد: در این راستا باید برای رشد و توسعه کشور بیش از این تلاش شود تا ضمن حرکت در مسیر توسعه، به توسعه نیز شتاب بخشیم.

  این مسؤول بهداشت و امنیت غذایی را در مدارس مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: رعایت موازین بهداشتی در سطوح مختلف جامعه یکی از موضوعاتی است مورد تاکید قرار دارد و این موضوع نیز باید به دانش‌آموزان نیز آموزش داده شود.

  علیزاده  توجه به بیماری‌های واگیر را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید با آموزش هر چه بیش‌تر بهداشت به دانش‌آموزان، نسبت به جلوگیری از ابتلا به انواع بیماری واگیر بیش‌تر تلاش شود.

  فرماندار ماکو آب شرب و تامین آب شرب را مورد اشاره قرار داد و اذعان داشت: رعایت سلامت و بهداشت آب شرب نیز موضوعی است که باید جدی گرفته شود که آزمایش آب شرب در آزمایشگاه‌های شرکت آب و فاضلاب نیز در این خصوص اجرایی می‌شود.

  این مسؤول بر رعایت برنامه‌ریزی برای کلرزنی مکرر و صحیح آب به خصوص در روستاها را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: آزمایش مستمر آب  شرب نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

  علیزاده بلا بیان اینکه سلامت و امنیت غذایی باید در جامعه مورد توجه قرار گیرد،ادامه داد: در غیر اینصورت نمی‌توان به توسعه‌ای که مد نشر قرار دارد دست یابیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.