• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » نظارت بر گردش مالی برخی سرویس‌های امنیتی پاکستان غیر ممکن است
  کد خبر : 1954878

  نظارت بر گردش مالی برخی سرویس‌های امنیتی پاکستان غیر ممکن است

  نظارت بر گردش مالی برخی سرویس‌های امنیتی پاکستان غیر ممکن استReviewed by on Dec 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، «رانا اسد امین» مدیر سازمان نظارت بر حساب‌های بانکی دولتی و بودجه کشور پاکستان(ای جی پی) گفت: مستثنی بودن حساب بانکی سرویس امنیتی از هر قانون، نظارت بر…

  نظارت بر گردش مالی برخی سرویس‌های امنیتی پاکستان غیر ممکن استReviewed by on Dec 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، «رانا اسد امین» مدیر سازمان نظارت بر حساب‌های بانکی دولتی و بودجه کشور پاکستان(ای جی پی) گفت: مستثنی بودن حساب بانکی سرویس امنیتی از هر قانون، نظارت بر هزینه‌ها را با مشکل مواجه کرده است.
  وی افزود: دولت از سال ۲۰۱۴ نظارت و بروز رسانی حساب سازمان آی اس آی را مستثنی دانسته و نمی‌توانیم بر هزینه‌های دولتی نظارت داشته باشیم.
  به گزارش ایران ویج به نقل از داون، امین گفت: سازمان ای جی پی باید بر هزینه شدن درست سرمایه‌ای که با مالیات و سایر موارد از مردم گرفته می‌شود نظارت داشته باشد اما بدون بررسی حساب سرویس امنیتی این کار به طور عملی امکان‌پذیر نیست.
  وزارت کشور پاکستان در اجلاس ویژه مدیریت بحران مالی به این نتیجه رسید که باید بررسی‌هایی درباره حساب‌های بانکی سرویس‌های امنیتی انجام شود.
  در سال ۲۰۱۳ دیوان عالی پاکستان دستور داد که باید بر تمام حساب‌هایی که به بودجه کشور و دولت مربوط می‌شود نظارت وجود داشته باشد و هیچ حسابی مستثنی نیست.
  با اینکه بودجه اضافی تمام وزارتخانه‌های پاکستان متوقف شده اما هنوز هم سازمان آی اس آی به مقدار زیادی پول اضافی دریافت می‌کند و کسی حق ندارد درباره این هزینه سرسام‌آور تحقیق کند.
  رانا اسد امین در این خصوص گفت: برای نظارت بر حساب سرویس امنیتی با وزارت قانون در حال مشاوره است.
  وی افزود: با کمک وزارت قانون و دادگستری تمام تلاش خود را برای نظارت بر حساب سرویس امنیتی به کار می‌برد زیرا I.S.I نیز باید در برابر پول مردم پاکستان پاسخگو باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.