• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » توجه به حقوق مشتری سبب بهره وری در بنگاه های اقتصادی می شود
  کد خبر : 1954864

  توجه به حقوق مشتری سبب بهره وری در بنگاه های اقتصادی می شود

  توجه به حقوق مشتری سبب بهره وری در بنگاه های اقتصادی می شودReviewed by on Dec 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید حمید کلانتری، معاون تعاون  وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی در ششمین اجلاس رضایتمندی مشتری و گردهمایی مدیران صنعت و تجارت ایران ضمن توجه مضاعف به…

  توجه به حقوق مشتری سبب بهره وری در بنگاه های اقتصادی می شودReviewed by on Dec 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید حمید کلانتری، معاون تعاون  وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی در ششمین اجلاس رضایتمندی مشتری و گردهمایی مدیران صنعت و تجارت ایران ضمن توجه مضاعف به بحث مدیریت در بنگاه های اقتصادی گفت: مدیریت یک امر ذاتی تلقی می شود ولی باید مدیران سطح دانش مدیریتی خود را مطابق با علم جهانی پیش ببرند.

  وی افزود: مدیر هرچه قدر با انگیزه تر و پویاتر فعالیت کند، میتواند فضای بهتری را برای اشتغال و رونق اقتصادی آن بنگاه ایجاد کند، و این فضا در نهایت منجر به حسن اعتماد مشتری و مخاطبان میگردد.

  کلانتری،توجه به حقوق مشتری را سبب بهره وری سازمان میداند و اذعان میکند: در نگاه کلی مشتری مداری یعنی این که انسانها دارای حقوق یکسان و برابری هستند که باید نسبت به آن احترام گذاشت ، گاها در نگاه های اقتصادی مشتری مداری را با فریب، نیرنگ و ظاهر سازی اشتباه میگیرند.

  معاون تعاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد : اکثریت دستگاه های مردمی در احیای حق مردم ضعیف عمل میکنند در حالی که باید همواره به اصل مسئولیت پذیری و پاسخ گویی اهتمام ویژه بورزند   و اصل بردباری و پاسخ گویی را سرلوحه کار خود قرار بدهند.

  تعاونی خاص جایزه ویژه اجلاس رضایت مندی مشتریان را کسب کرد

  در این اجلاس خدماتی که شرکت تعاونی خاص کارکنان ایران خودرو به سهامداران خود ارائه کرده ، همچنین  نحوه رسیدگی به نیازهای مشتریان توسط تیم تحقیق و داوری این اجلاس مورد ارزیابی قرارگرفت و پس از بررسی خدمات ارائه شده و به دلیل نهادینه شدن اصل مشتری محوری و رعایت در تمام سطوح شرکت تعاونی خاص تندیس سه ستاره این اجلاس به مدیرعامل شرکت تعاونی خاص آقای حسین محمدی اهداء گردید. داوران به دلایل ارج نهادن به مشتری، ارائه خدمات گسترده و با کیفیت، خدمات رسانی دقیق و به موقع و ارتباط با مشتریان از طریق واحد رضایت مشتری ، این شرکت را لایق  دریافت این نشان دانست.

   در این دوره  تعاونی خاص جزو معدود شرکت های فعال در بخش تعاونی های کشور بود که توانست به این موفقیت دست پیدا کند.

  ششمین اجلاس رضایتمندی مشتری، با رویکرد تجلیل از واحدهای نمونه و مشتری مدار توسط گروه پیشگامان درمرکز اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد، هر ساله به بررسی عملکرد شرکت های تولیدی، خدماتی و سرمایه گذاری در تمامی اصناف و صنایع پرداخته و آنها را مورد ارزیابی قرار می دهد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.