• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » با وجود مسئولین غیر انقلابی خبری از عزت و استقلال نخواهد بود/استاندار محترم در انتصابات خود معاملات سیاسی را مورد توجه قرار ندهد
  کد خبر : 1954852

  با وجود مسئولین غیر انقلابی خبری از عزت و استقلال نخواهد بود/استاندار محترم در انتصابات خود معاملات سیاسی را مورد توجه قرار ندهد

  با وجود مسئولین غیر انقلابی خبری از عزت و استقلال نخواهد بود/استاندار محترم در انتصابات خود معاملات سیاسی را مورد توجه قرار ندهدReviewed by on Dec 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از "موج چهارم": محمدامین سواری فعال دانشجو خوزستان با اشاره به موضوع انقلاب و انقلابیگری…

  با وجود مسئولین غیر انقلابی خبری از عزت و استقلال نخواهد بود/استاندار محترم در انتصابات خود معاملات سیاسی را مورد توجه قرار ندهدReviewed by on Dec 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از "موج چهارم": محمدامین سواری فعال دانشجو خوزستان با اشاره به موضوع انقلاب و انقلابیگری ؛ در خصوص تفکر جریانات انقلابی و ضد انقلاب و جدال این دو در عرصه های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی اظهار کرد: جریان انقلابی از فرهنگ اسلامی- ایرانی سخن به میان می آورد و معتقد است اگر وابستگی در فرهنگ یک کشور بوجود بیاید آن ملت در تمام زمینه ها وابسته می شود لذا، دولت و مسئولین باید زمینه را برای رسیدن مردم به حیات طیبه فراهم کنند.

  وی با بیان اینکه مردم حق دارند با آسایش و آرامش و به شکلی پاک زندگی کنند افزود: جریان انقلابی معتقد است که مسئول باید به دور از اسراف و تجملات و اشرافیت زندگی کند و همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، "در راه پیشرفت خود شگفتی، غفلت، لذت جویی و اشرافی گری ممنوع است".

  سواری در خصوص تفکر جریان غیر انقلابی تصریح کرد: ما همچنان که در نماز جمعۀ اخیر اهواز به نمایندگی از دانشجویان ارزشی و ولایی بیان کردیم، این جریان معتقد است که دولت وظیفه ای برای بردن مردم به بهشت ندارد، فرهنگ را در کنسرت و آزادی بدون قید و غرب گرایی می داند و برای جریان غیر انقلابی اشرافیت، اسراف، عدم توجه و ارتباط با محرومین و مستضعفین نه تنها عار نیست بلکه در بعضی مواقع کمال خود را در آن می بیند.

  این فعال دانشجو انقلابیگری را عدم تبعیت از دشمن و اعتماد به او، نه گفتن به بیگانگان و آری به ملت شریف ایران، توجه و عمل به اقتصاد مقاومتی، بر نفس خود پا گذاشتن و تمام همت خود را در راه خدمت به مردم گماردن و ولایت پذیری و گوش به فرمان رهبر انقلاب بودن دانست و تاکید کرد: همه می دانیم که با وجود مسئولین غیر انقلابی خبری از عزت، استقلال، شکوفایی اقتصاد، حل شدن معضلاتی همچون آب و گرد و غبار نخواهد بود.

  وی با بیان اینکه تنها راه رسیدن به آرمان های عالی انقلاب ریشه کن شدن فقر، نبود بیکاری، معیشت مطلوب، نبود باند بازی و تبعیض و ظلم و فاصله ی طبقاتی است خاطرنشان کرد: در این راه وظیفه ی ما این است که خود انقلابی باشیم و مطالبه ی مستمر و فراگیر خود را از مسئولین، یعنی انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن قرار دهیم.

  محمدامین سواری در ادامه خطاب به مسئولین در خصوص ایجاد و انجام روحیه و عمل انقلابی عنوان کرد: متأسفانه امروز در برخی از گفتار و رفتارهای مسئولین مظاهر و منویات غیر انقلابی مشاهده می شود، این امر به گونه ای تحریف عمل انقلاب است و می تواند به هدف دشمن یعنی دور نمودن مردم از انقلاب ختم شود.

  این فعال دانشجو خوزستان در بخش پایانی سخنان خود به برخی از مطالبات به حق مردم خوزستان بویژه دانشجویان اشاره کرد و افزود: مگر مسئولین ابتذال فرهنگی به وجود آمده در برخی از مراکز آموزش عالی استان را نمی بینند؟ این سکوت شما چه معنا و مفهومی دارد؟

  سواری تصریح کرد: چرا در قضیه ی گرد و غبار استان خوزستان خانم ابتکار این مشکل را به عدم تخصیص بودجه گره می زند و از نداشتن بودجه می نالند اما در خصوص انتقال آب آن هم برای مصارف غیر شرب، بودجه به شکل آنی تحقق می گیرد و آنجا مشکل بودجه وجود ندارد؟

  وی با بیان اینکه نامه ی محرمانه ی اخیر در خصوص انتقال آب استان خوزستان که بر خلاف مصوبه ی شورای عالی آّب و همچنین خلاف شرع و قانون بوده است تاکید کرد: این مسئله نشان داد که به خوزستان خیانت شد و بدانیم که این نامه مصداق بی اعتنایی به مردم است.

  سواری در خصوص تبعیض و بیکاری در خوزستان اظهار کرد: استاندار محترم در انتصابات خود معاملات سیاسی را مورد توجه قرار ندهد.

  این فعال دانشجو ادامه داد: مردم خوزستان ابقای مدیران غیر بومی را نمی خواهند لذا از شما می خواهیم جوانان متخصص و متعهد استان را که "کم هم نیستند" به بهانه ی تخصص گرایی کنار نگذارید، ضمن تشکر از حضور بسیار خوب شما در میان مردم ولی نگذارید گفته بشود انتصاب و حضور آقای شریعتی برای جذب آرا در انتخابات ۹۶ است.

  وی در خصوص عدم قبول دعوت تشکل های انقلابی و ارزشی در دانشگاه ها از سوی استاندار خوزستان گفت: بنده یکبار دیگر و از تریبون نماز جمعه اهواز هفته ی گذشته به نیابت از دانشجویان انقلابی و ارزشی این دعوت را تکرار نمودم و از ایشان خواستیم تا با حضور در یکی از دانشگاه های اهواز، از نزدیک دغدغه ی این تشکل های ولایی را بشنوند و دیگر نیازی نباشد که انتقادات و پیشنهادات خود را در نماز جمعه ها بیان کنیم.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.