• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اواخر سال احداث مدرسه سردسیر ترین منطقه استان کرمان کلنگ زنی خواهد شد
  کد خبر : 1954827

  اواخر سال احداث مدرسه سردسیر ترین منطقه استان کرمان کلنگ زنی خواهد شد

  اواخر سال احداث مدرسه سردسیر ترین منطقه استان کرمان کلنگ زنی خواهد شدReviewed by on Dec 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از "صبح رابر"؛ فرشید محمودی اسفندقه دبیر کل جمعیت فرهنگیان ایران، پیرو درج خبری مبنی بر بی مدرسه بودن دانش آموزان مناطق سردسیری پیامی ارسال نمود…

  اواخر سال احداث مدرسه سردسیر ترین منطقه استان کرمان کلنگ زنی خواهد شدReviewed by on Dec 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از "صبح رابر"؛ فرشید محمودی اسفندقه دبیر کل جمعیت فرهنگیان ایران، پیرو درج خبری مبنی بر بی مدرسه بودن دانش آموزان مناطق سردسیری پیامی ارسال نمود . که متن این پیام بدین شرح است:

  با سلام پیرو درج خبری مبنی بر بی مدرسه بودن دانش اموزان مناطق سردسیری خدمت شما و دیگر همشهریان و نیز دانش اموزان و والدین انها و علی الخصوص جامعه فرهنگی به اطلاع میرسانم.

  اداره اموزش و پرورش و نیز مدیریت عشایری استان کرمان در حال انعقاد دو تفاهم نامه با دو خیریه بزرگ کشوری است برای تحت پوشش قرار دادن تمامی دانش اموزان بی بضاعت, بی سرپرست و ممتاز مناطق محروم استان.

  و نیز در حال رایزنی در سطوح بالا با خیرین کشوری هستیم و نیز بانک صادرات, مبنی بر ساخت مدارسی کوچک در مناطق محروم استان کرمان.

  که پس از حصول نتیجه تا اواخر سال شاهد کلنگ زنی مدارس خواهیم بود و قطعا این مدرسه را برای دانش اموزان این منطقه خواهیم ساخت (پیرو خبری که درج کردید) .

  این حقیر از جانب وزارت اموزش و پرورش از دانش اموزان و نیز معلمان خدوم منطقه و استانمان به صورت رسمی عذر خواهی میکنم که پس از گذشت چندین سال هنوز ما مدرسه ای برای دانش اموزان بعضی مناطق نداریم.

  و این امر بنا به بودجه کم و غیر مکفی تخصیص داده به اموزش و پرورش می باشد.

  من دست تمام معلمان که با سختی و مشقت در حال تدریس در این شرایط هستند را میبوسم و نیز بوسه بر جبین دانش اموزانی میزنم که خبر نداشتن مدرسه ای برای انها عرق خجالت را بر جبین من و همکارانم جاری ساخت.

  ان شاا… که به زودی بتوانیم از خجلت زدگی دراییم و بتوانیم کمترین حق فرزندانمان را تهیه کنیم.

  با شرمندگی تمام
  حقیر
  فرشید محمودی اسفندقه
  دبیر کل جمعیت فرهنگیان ایران
   عضو مجمع خیرین اداره ا. پ استان

  انتهای پیام /

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.