• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ۴۰ میلیون گوشی هوشمند در اختیار کاربران ایرانی است
  کد خبر : 1954767

  ۴۰ میلیون گوشی هوشمند در اختیار کاربران ایرانی است

  ۴۰ میلیون گوشی هوشمند در اختیار کاربران ایرانی استReviewed by on Dec 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا خسرو سلجوقی شبانگاه سه شنبه در آیین اختتامیه همایش دانشگاه، صنعت و کارآفرینی در سالن فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان افزود: ارتباطات رسانه در زمینه اقتصاد، اجتماع و سیاست مهم و تاثیرگذار است. وی…

  ۴۰ میلیون گوشی هوشمند در اختیار کاربران ایرانی استReviewed by on Dec 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا خسرو سلجوقی شبانگاه سه شنبه در آیین اختتامیه همایش دانشگاه، صنعت و کارآفرینی در سالن فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان افزود: ارتباطات رسانه در زمینه اقتصاد، اجتماع و سیاست مهم و تاثیرگذار است.
  وی خاطرنشان کرد: فناوری اطلاعات با فرهنگ ایرانی بسیار منطبق است لذا زنان ایرانی در خانه می توانند از این علم کسب درآمد کنند و در کنار آن به خانه داری بپردازند.
  وی شبکه های اجتماعی را فناوری بدافکنی ملی دانست و ادامه داد: این فناوری کل زندگی انسانها را به هم می ریزد و برخی از مراجع و مراکز مذهبی نگرانند که البته این نگرانی آنها بجاست اما راه آن تعطیلی این شبکه ها نیست بلکه باید از این ابزارها استفاده بهینه و کاربردی کرد.
  وی با اشاره به اینکه ۵۰ هزار سال قبل از میلاد مسیح، زبان موجب افزایش دانش افراد می شد گفت: امروز شبکه های اجتماعی دانش را به طور دائمی افزایش می دهند.
  وی ادامه داد: سه هزار سال بعد از میلاد مسیح با ورود تلگراف، تلفن و بعد از آن شبکه های اجتماعی و گوشی های هوشمند موجب شد دانش و اطلاعات در افراد ۲ برابر شود و اکنون نیز با وجود شبکه های اجتماعی این افزایش دانش را به صورت دائمی شاهد هستیم.
  سلجوقی تصریح کرد: روند تغییر در دنیا عوض شده به طوری که امروز در حال رفتن به عصر مفاهیم هستیم و برای عصر مفهومی باید دانشگاه و اساتید خود را بسازند.
  سلجوقی خاطرنشان کرد: مدل سیاسی و اقتصادی، اجتماعی جهان به گونه ای است که نمی توان فهمید در سال ۲۰۱۷ چه اتفاقی خواهد افتاده است.
  وی ادامه داد: در پدیده گافا بر روی داده های عظیم کار می شود که چهار نوع ویژگی شامل حجم زیاد داده ها، سرعت، تنوع داده ها و صحت این داده ها را دارد.
  وی اظهار کرد: به همین دلیل روند رشد داده ها از سال ۲۰۰۲ تاکنون ۴۴ برابر شده و در حال افزایش است لذا باید قدرت تحلیل و یادگیری را افزایش دهیم.
  عضو هیات علمی ‌دانشکده‌ مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی هم در این همایش اظهار کرد: باید فرهنگ ضدخلاقیت در جامعه برچیده شود تا در جامعه پویایی و توسعه را شاهد باشیم.
  محمد عشقی با بیان اینکه برخی فکر می کنند برای هر مسئله ای یک راه حل وجود دارد و این تفکر یک قفل خلاقیت است بیان کرد: برای هر مشکل باید فکر کرد تا راه حلی پیدا کرد نباید به یک راه حل قناعت کرد.
  وی تأکید کرد: برای رسیدن به پیروزی باید با استفاده از اعتماد به نفس از چندین شکست گذشت.
  همایش ۲ روزه دانشگاه، صنعت و کارآفرینی شهرستان رفسنجان با تجلیل از صاحبان ایده های برتر به پایان رسید.
  خبرنگار: مریم رضایی ** انتشار دهنده: نجمه حسنی
  ۷۴۳۳/۳۰۲۹

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.