• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تدابیر امنیتی دیپلمات ها و نمایندگی های سیاسی روسیه در خارج بیشتر می شود
  کد خبر : 1954726

  تدابیر امنیتی دیپلمات ها و نمایندگی های سیاسی روسیه در خارج بیشتر می شود

  تدابیر امنیتی دیپلمات ها و نمایندگی های سیاسی روسیه در خارج بیشتر می شودReviewed by on Dec 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، پوتین در دیدار با سران و مقام های ارشد سازمان های اطلاعاتی روسیه این دستور را صادر کرد.آندره گنادیوویچ کارلوف که از سال ۲۰۱۳ در ترکیه فعالیت کرد، عصر…

  تدابیر امنیتی دیپلمات ها و نمایندگی های سیاسی روسیه در خارج بیشتر می شودReviewed by on Dec 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، پوتین در دیدار با سران و مقام های ارشد سازمان های اطلاعاتی روسیه این دستور را صادر کرد.
  آندره گنادیوویچ کارلوف که از سال ۲۰۱۳ در ترکیه فعالیت کرد، عصر دوشنبه در آیین گشایش نمایشگاه هنری روسیه از نگاه ترک هدف گلوله یک تروریست که مامور سابق پلیس ترکیه معرفی شده است، قرار گرفت و جان باخت.
  پایگاه خبری کاخ کرملین روز چهارشنبه به نقل از سخنان پوتین نوشت: سازمان های اطلاعاتی روسیه باید تدابیر بیشتری برای تامین امنیت مراکز دیپلماتیک و کارکنان آن در خارج بکار گیرند.
  رئیس جمهوری روسیه همچنین سازمان های اطلاعاتی این کشور را موظف به افزایش همکاری با سازمان های اطلاعاتی کشورهای دیگر در امر مبارزه با تروریسم کرد.
  از سوی دیگر، گروهی از خبره ترین کارشناسان جنایی و سازمان های اطلاعاتی روسیه نیز برای تحقیق پیرامون ترور منجر به مرگ سفیر این کشور در ترکیه حضور دارند.
  این گروه متشکل از ۱۸ کارشناس اطلاعاتی، امنیتی، جنایی، وزارت خارجه و کمیته بازپرسی دادستانی روسیه است که پیرامون قتل کارلوف تحقیق می کند.
  اروپام*۳۹۱ ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.