• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » اختصاص ۸۷ میلیارد ریال به ۱۰ دستگاه دولتی هشترود
  کد خبر : 1954283

  اختصاص ۸۷ میلیارد ریال به ۱۰ دستگاه دولتی هشترود

  اختصاص ۸۷ میلیارد ریال به ۱۰ دستگاه دولتی هشترودReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از هشترود، حسن مستفید بعد از ظهر امروز در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان هشترود اظهار داشت: بیش از ۸۷ میلیارد و ۴۷۶ میلیون ریال برای ۱۰ دستگاه دولتی اختصاص یافته است. وی افزود: این…

  اختصاص ۸۷ میلیارد ریال به ۱۰ دستگاه دولتی هشترودReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از هشترود، حسن مستفید بعد از ظهر امروز در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان هشترود اظهار داشت: بیش از ۸۷ میلیارد و ۴۷۶ میلیون ریال برای ۱۰ دستگاه دولتی اختصاص یافته است.

  وی افزود: این رقم قرار بود در سال گذشته از ماده ۱۸۰ در نظر گرفته شده بود که اصلا تخصیص نیافت.

  مستفید گفت: بیشترین مبلغ به ترتیب به راه و شهرسازی با ۲۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال، آب و فاضلاب شهری ۱۵ میلیارد ریال، شهرداری هشترود ۱۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال، آب و فاضلاب روستایی ۱۰ میلیارد ریال، جهادکشاورزی ۶ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال، بنیاد مسکن ۶ میلیارد ریال، شبکه بهداشت و درمان ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال، آبرسانی برای شهرک صنعتی پروفسور هشترودی ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال، ورزش و جوانان ۷۴۰ میلیون ریال، نوسازی مدارس ۶۵۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

  وی افزود: دستگاه‌های مرتبط تا پایان اسفند ماه امسال قرارداد خود را با پیمانکاران منعقد بکنند و باید تا تیر ۹۶ پروژه‌های خود را تکمیل کنند.

  مستفید ادامه داد: با آبرسانی به شهرک صنعتی پروفسور هشترودی دیگر سرمایه‌گذاران در این شهرک دغدعه کمبود آب را نخواهند داشت و سرمایه‌گذاری در این شهرک که جزء هسته‌های کلیدی است قدم‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری برداشته خواهد شد.

  وی افزود: گرفتن ضامن کارمند در بانک‌ها نیز اجباری نیست و طبق بخشنامه بانک مرکزی و ابلاغ صورت گرفته به بانک‌ها، موظف به اجرای این دستورالعمل هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.