• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » مستعدین پایگاه های استعدادیابی بسیج به تیم های ملی تزریق شده اند
  کد خبر : 1954252

  مستعدین پایگاه های استعدادیابی بسیج به تیم های ملی تزریق شده اند

  مستعدین پایگاه های استعدادیابی بسیج به تیم های ملی تزریق شده اندReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، سردار کاظم یزدانی در مجمع سالیانه بسیج ورزشکاران استان اصفهان اظهار کرد: بسیج در تمامی حوزه ها خدمات ارزنده ای داشته، در زمان ریاست سردار نقدی در سازمان بسیج مستضعفین، اقدامات…

  مستعدین پایگاه های استعدادیابی بسیج به تیم های ملی تزریق شده اندReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، سردار کاظم یزدانی در مجمع سالیانه بسیج ورزشکاران استان اصفهان اظهار کرد: بسیج در تمامی حوزه ها خدمات ارزنده ای داشته، در زمان ریاست سردار نقدی در سازمان بسیج مستضعفین، اقدامات خوبی در تمامی زمینه ها از جمله اقتصاد مقاومتی، توسعه زیرساخت‌ها و توسعه امور فرهنگی و اجتماعی صورت گرفته است، ساخت ۳۰۰۰ سالن ورزشی در مناطق محروم کشور در قالب برنامه پنج ساله پنجم ورزش بسیج نمونه ای از اقداماتی است که در حوزه ورزش انجام شده است.

  وی ادامه داد: بسیج در بخش ورزش ۱۲۰ پایگاه استعدادیابی راه اندازی کرده و حدود ۱۷ هزار ورزشکار زیر ۱۴ سال را تحت پوشش خود قرار داده است که از این بین ۲۷۶ نفر از استعدادهای برتر به اردوهای تیم ملی در ۱۴ رشته مدال آور دعوت شده اند. با توجه به اینکه استعدادیابی فرآیندی زمانبر و طاقت فرسا است و چیزی حدود ده سال زمان نیاز دارد با این وجود در پنج سال گذشته ما شاهد خروجی‌های اولیه بوده‌ایم و ان شاالله در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی در ورزش قهرمانی خواهیم بود.

   رییس سازمان تربیت بدنی بسیج، اضافه کرد: مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود به چند نکته اساسی اشاره نمودند که یکی از این نکات، بحث تولید دانش بومی بوده است که در حوزه ورزش نتوانسته ایم برنامه ای در این خصوص داشته باشیم.

  سردار یزدانی خاطر نشان کرد: ورزش در دنیا به صنعتی پول ساز تبدیل شده که با پرداختن درست به آن می توان در بخش اقتصاد مقاومتی و تولید ثروت کارهای بزرگی انجام داد.

  رییس سازمان بسیج ورزشکاران نیز گفت: اگر تفکر بسیجی تمام و کمال بر امور ورزشی کشور سایه بیفکند، خودمان اثرات مثبت آن را خواهیم دید و این مساله ای است که مسئولان ورزش استان اصفهان به خوبی به این مهم پی برده و عمل کرده‌اند.

   سردار داود آذرنوش در مجمع سالیانه بسیج ورزشکاران استان اصفهان اظهار کرد: خوشبختانه مدیر کل ورزش استان اصفهان از جمله مدیرانی است که با جدیت پیگیر مطالبات ورزشکاران بسیجی خود است و حمایت های زیادی از آنان می کند، البته حمایت هم فقط به معنای کمک مالی نیست و بیشتر دلی است.

  وی افزود: تفکر بسیجی داشتن موضوعی است که باید سرلوحه خود قرار دهیم، اگر تفکر بسیجی تمام و کمال بر امورات ورزشی کشور سایه بیفکند، خودمان اثرات مثبت آن را خواهیم دید واین مساله ای است که  مسئولان ورزش استان اصفهان به خوبی به این مهم پی برده و عمل کرده‌اند.

   آذرنوش با اشاره به اهمیت گردهمایی افراد با تجربه ونخبه، خاطر نشان کرد: هدف از تشکیل مجمع سالانه بسیج ورزشکاران استان اصفهان، گردهمایی نخبگان ورزش استان و تبادل نظر در مورد توسعه ورزش استان از نظر اخلاقی و معنوی و رسیدن به برنامه‌هایی در این راستا است. استان اصفهان با توجه به ظرفیت و پتانسیلی که دارد طی سال های اخیر همواره در جمع چهار یا پنج استان کشور بوده که به درصدی از تصمیمات این مجامع جامه عمل پوشانده است.

  رییس سازمان بسیج ورزشکاران با اشاره به دیدار بسیجیان با مقام معظم رهبری در هفته بسیج و سخنان ایشان گفت: ایشان در سخنان اخیر خود تأکید زیادی بر هیئت‌های اندیشه‌ورز و تقویت اقشار بسیج داشتند و به فرموده ایشان همه مردم عضو بسیج هستند. در حال حاضر حدود ۲۲ قشر در جامعه شناسایی شده اند که ما باید برای تمامی آنها برنامه داشته باشیم. بستر بسیج نباید به محلات محدود شود و شاید یک هنرمند یا ورزشکار نخبه هم بتواند با هنر و ورزش خود به بسیج خدمت کند، ولی در بسیج مسجد یا محله حضور نداشته باشد.

  وی اضافه کرد: به اعتقاد مقام معظم رهبری هیئت‌های اندیشه‌ورز باید در سطوح مختلف بسیج تشکیل شود و به موضوعات خاص هر قشر در ابعاد مختلف بپردازد که بخشی از این اقدام، با تشکیل مجامع استانی و شورای قشر شهرستان‌ها محقق شده است که البته کافی نیست. درخواست من از مسئولان ورزش اصفهان و رئیس سازمان بسیج ورزشکاران این استان این است که با تمام قدرت وظرفیت خود بیشتر روی این موضوع کار کنند.

  آذرنوش ادامه داد: هر بخشی از کشور دارای چارچوب و اصول خود است،  قرار نیست بسیج در تمام عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی وارد شود، قانون اساسی برای همه این عرصه‌ها ساز و کار و تشکیلات در نظر گرفته است، اما در نظر داشته باشید تفکر بسیج این است که به صورت مردمی، با هدف رضایت خدا، بدون هیچ چشمداشتی و به صورت جهادی عمل کند.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.