• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اردوغان برای نجات کشورش باید دندان طمع را بردارد
  کد خبر : 1954238

  اردوغان برای نجات کشورش باید دندان طمع را بردارد

  اردوغان برای نجات کشورش باید دندان طمع را برداردReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"، ترکیه ی که اردوغان  خواب احیا ی امپراتوری ان دیده بود وبرای صدق خواب کذب و رویای خود به سوریه وعراق شاخ نشان می داد وبا…

  اردوغان برای نجات کشورش باید دندان طمع را برداردReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"، ترکیه ی که اردوغان  خواب احیا ی امپراتوری ان دیده بود وبرای صدق خواب کذب و رویای خود به سوریه وعراق شاخ نشان می داد وبا ورود غیرقانونی به داخل خاک  همسایه های زخم خورده تروریست بین المللی که نیاز به کمک داشتن عملا وعلنا به حمایت ازتروریستها می پرداخت تا شایددر شکست دولتهای قانونی تسریع نماید امروزخود درمنجلاب ترور دست وپا می زند.

  اردوغان ان قدر بادغرور عثمانیسم دروجودشان طوفان کرده بود که گردوخاک ناشی از ان چمشش را کورکرده بود تاحدی که هواپیمای روسیه ی ضدتروریست درحین ماموریت را ساقط می کند وتا چندهفته حاضر به عذرخواهی هم نمی شود تااینکه با اندک تنبیه  روسیه انهم تنها در تحریم ورودکالای ترک به کشورش روبروشد به غلط کاری افتاد.

  اردوغانی که برای رسیدن به اتحادیه اروپا سر از پا نشناخته کشورش را معین گروهای تروریستی کرده بود ودرنقش پادگانی که دستورعملیاتی ان ازغرب صادرمی شد عمل می نمود دیری نگذشت خون بی گناهان سوریه وعراق دامنش گرفت و دست اموزان خودش به جان کشورودولتش افتادن یک روز کودتاه وحالا هم عملیات های انتحاری جان به لبش نموده اند.

  این بار نیروی امنیتی اردوغان با تروسفیرروسیه  ورود به بدترین بدعت در شیوه ترورنموده اند که گسترش وتعمیم ان درجهان می تواند پیامدهای بدی در جهان پدید اورد وشایدچندگامی جهان را به طرف جنگ سوم حهانی نزدیک تر نماید.

  البته تبعات این ترور غیراز تاثیرات جهانی می تواند اتش خشمش دامن تروریستهادرمیدان نبردسوریه بگیرد و درروزهای اتی با واکنش نیروهای اماده روسیه در شدت بخشیدن به عملیاتهای ضدتروریستی  درسوریه زیربمبهای چندتنی وموشکهای  دقیق ارتش روس مشاهده نمود.

  قطعا پوتین هوشمندانه موضوع را پیگیری می نماید واین رییس جمهور استثنایی جهان که خود ازکهنه کاران امنیتی است به سادگی از کنار ان نخواهد گذشت.

   اردوغان برای نجات کشورش از ناامنی می بایست ابتدا دندان طمع را از تجاوز واشغالگری به همسایه های مظلوم خود(عراق وسوریه)بردارد وازطرفی صادقانه به صف مبارزان واقعی با تروریست یعنی ایران, روسیه, عراق وسوریه بپیوندد.

  عیسی حیدری

  /انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.