• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » بیش از ۱۴۰۰ نفر در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر لرستان شرکت کردند‌
  کد خبر : 1954184

  بیش از ۱۴۰۰ نفر در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر لرستان شرکت کردند‌

  بیش از ۱۴۰۰ نفر در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر لرستان شرکت کردند‌Reviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، علی آشتاب ظهر امروز در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان که در اتاق بازرگانی خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف جشنواره استان و وزارت…

  بیش از ۱۴۰۰ نفر در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر لرستان شرکت کردند‌Reviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، علی آشتاب ظهر امروز در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان که در اتاق بازرگانی خرم‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف جشنواره استان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این است که ما باید الگوهای موفق را به جامعه معرفی کنیم.

  وی افزود: زندگی کارآفرینانه زندگی سختی است زیرا توام با ریسک، شکست، موفقیت و نیازمند تفکر است که امروزه جامعه به وجود کارآفرینان افتخار می‌کند.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان عنوان کرد: در سال ۹۵ با هدف توسعه کارآفرینی کار ثبت نام از کارآفرینان را در سه بخش اقتصادی، کشاورزی و صنعت آغاز شد تا افرادی که از سال ۹۲ تا ۹۴ نوآوری و تبدیل به محصول و سایر شاخصه های کارآفرینی را داشتند توانستند در این جشنواره ثبت نام کنند.

  وی با بیان اینکه تمامی فرایند ثبت نام افراد به صورت اینترنتی بوده است، بیان کرد: تعداد ثبت نامی‌های استان در این جشنواره حدود هزار و ۴۹۹ نفر بود که این امر نشان از استقبال و علاقه‌مندی این تعداد افراد به شرکت در ارزیابی یا فرآیند ارزشیابی کارآفرینی استان است.

  آشتاب خاطر نشان کرد: از این تعداد شرکت کننده در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان حدود ۲۸۶ نفر زن و هزار و ۲۱۳ نفر مرد بوده‌اند.

  وی اظهار داشت: در بخش اقتصادی این جشنواره حدود ۴۸۱ نفر، در بخش صنعت ۲۳۳ نفر و در بخش کشاورزی و خدمات ۵۶۹ نفر در این جشنواره شرکت کردند.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان افزود: نوآوری، بهره‌مندی از دانش فنی، توسعه بازار، برند، توجه به محیط زیست، توسعه پایدار و رضایتمندی مشتری از مهمترین شاخصه‌هایی بود که ملاک عمل ارزیابی قرار گرفت.

  وی با بیان اینکه در سنوات گذشته همواره کارآفرین ملی داشته‌ایم، عنوان کرد: در این جشنواره شش کارآفرین برتر مورد تجلیل قرار گرفته که چهار نفر به عنوان کارآفرین برتر و دو نفر دیگر به عنوان کارآفرین شایسته تقدیر انتخاب شدند.

  آشتاب بیان کرد: افرادبرگزیده توسط دو کارگروه علمی و اجرایی و ارزیابی داوران از سایر استان‌ها مورد داوری قرار گرفتند که این سبب شد کارآفرین واقعی را معرفی کنیم.

  وی گفت: معرفی افراد برتر زمینه‌ای ایجاد می‌کند که دیگران نیز در این عرصه ورود پیدا کنند که امیدوارم منتخب ملی نیز داشته باشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.