• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » تعیین سقف برای ارسال پیامک‌های واریز به حساب‌های بانکی
  کد خبر : 1954144

  تعیین سقف برای ارسال پیامک‌های واریز به حساب‌های بانکی

  تعیین سقف برای ارسال پیامک‌های واریز به حساب‌های بانکیReviewed by on Dec 20Rating: گروه اقتصادی: یک بانک خصوصی با ارسال پیامکی به مشتریان خود برای ارسال پیامک‌های واریزی به حساب‌ها سقف تعیین کرد. به گزارش ایران ویج به نقل از بولتن نیوز، یک بانک خصوصی با ارسال پیامکی به مشتریان خود اعلام کرد از ابتدای…

  تعیین سقف برای ارسال پیامک‌های واریز به حساب‌های بانکیReviewed by on Dec 20Rating:

  گروه اقتصادی: یک بانک خصوصی با ارسال پیامکی به مشتریان خود برای ارسال پیامک‌های واریزی به حساب‌ها سقف تعیین کرد.

  تعیین سقف برای ارسال پیامک‌های واریز به حساب‌های بانکی

  به گزارش ایران ویج به نقل از بولتن نیوز، یک بانک خصوصی با ارسال پیامکی به مشتریان خود اعلام کرد از ابتدای دی ماه سال جاری، پیامکی در خصوص واریز مبالغ کمتر از ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان را برای مشتریان راسال نخواهد کرد.

  بر این اساس به نظر می‌رسد سقف ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان از آن رو تعیین شده است که مبلغ یارانه‌های نقدی واریزی در هر ماه است. اهمیت اطلاع از واریز یارانه‌ها برای برخی یارانه بگیران آن قدر اهمیت دارد که در موعد واریز حتی مراجعه به شعب برای کسب اطمینان از این موضوع افزایش چشمگیری می‌یابد.

  بانک‌ها هر سال مبالغی را برای ارسال پیامک از مشتریان خود کسر می‌کنند اما این بانک تا کنون مبلغی را مشتریان خود از این بابت نگرفته است.

  خبرنگار ما در تماس با چند شعبه این بانک کسب اطلاع کرد که همچنان دریافت پول بابت ارسال پیامک در دستور کار نیست. تعیین سقف برای ارسال پیامک‌های واریزی تا کنون سابقه نداشته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.