• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » واکنش دولت در برابر نقض برجام انقلابی نیست
  کد خبر : 1954090

  واکنش دولت در برابر نقض برجام انقلابی نیست

  واکنش دولت در برابر نقض برجام انقلابی نیستReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در ابتدای جلسه نوبت عصر روز سه‌شنبه بررسی لایحه برنامه ششم در تذکری گفت: ابتدا تذکر به خودمان بدهیم. آمریکا تمام قد برجام را نقض کرد، کنگره، مجلس، نمایندگان…

  واکنش دولت در برابر نقض برجام انقلابی نیستReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در ابتدای جلسه نوبت عصر روز سه‌شنبه بررسی لایحه برنامه ششم در تذکری گفت: ابتدا تذکر به خودمان بدهیم. آمریکا تمام قد برجام را نقض کرد، کنگره، مجلس، نمایندگان و سنا با اکثریت قاطع آرا نقض عهد کرده و بدتر از ترامپ و اوباما عمل کردند. اگر ترامپ گفت برجام را پاره می‌کنیم، آنها برجام را زیر پا گذاشتند.

  عضو فراکسیون ولایت مجلس ادامه داد: واکنشی که از دولت مشاهده می‌شود، واکنش انقلابی نیست؛ هر کجا که ما انقلابی عمل کردیم، پیشرفت داشتیم.

  گودرزی تصریح کرد: هشدار می‌دهم نقض عهد و اتفاقاتی که در برجام افتاده است را به عهده مقام معظم رهبری نگذارند. مشاهده می‌کنم که بعضاً می‌گویند نکته به نکته و مو به مو برجام با مقام معظم رهبری چک شده است.

  وی افزود: این در حالی است که مقام معظم رهبری فرمودند در جزئیات توافق و برجام ورود نمی‌کنم.

  عضو فراکسیون ولایت مجلس اظهار داشت: به دولتمردان ترکیه تذکر می‌دهیم که ایران اسلامی در طول دوران انقلاب رفتاری مدبرانه داشته است، ترکیه نیز گول آمریکا را نخورد و دست از رفتارش بردارد.

  گودرزی به دولت تذکر داد: بر اساس اصل حکمت، عزت و مصلحت در مقابل نقض برجام واکنش نشان دهد.

  وی ادامه داد: آمریکای جنایتکار، دشمن اصلی ما است و ما دشمنی آمریکا را فراموش نخواهیم کرد.

  عضو فراکسیون ولایت مجلس همچنین به وزارت ارتباطات تذکر داد: وزارت ارتباطات و سازمان خصوصی‌سازی در یک اقدام غیرقانونی و بر اساس یک ادعای غلط، معامله مخابرات را فسخ اعلام کردند؛ این مسائل و حاشیه‌سازی‌ها به نفع هیچ‌کس نیست بلکه تضعیف یک نهاد انقلابی‌گر، منشأ خدمات، عمران و آبادانی کشور بوده و فقط خوراک درست کردن برای ضد انقلاب است.

  گودرزی به برخی معاونین امور مجلس وزرا تذکر داد: مشاهده می‌کنیم معاونان پارلمانی شأن و جایگاه نمایندگان را مد نظر قرار نمی‌دهند، این افراد حقوق می‌گیرند تا پاسخگوی نمایندگان باشند و اگر اقداماتشان تکرار شود، آنها را به مجلس راه نخواهیم داد؛ شأن نماینده مجلس باید حفظ شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.