• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » نرخ انواع آجیل در آستانه شب یلدا
  کد خبر : 1953994

  نرخ انواع آجیل در آستانه شب یلدا

  در آستانه شب یلدا قیمت آجیل چهارمغز به بیش از ۵۰ هزار تومان رسیده، به طوری که هرکیلوگرم پسته در سطح خرده‌فروشی با توجه به کیفیت و اندازه آن ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان، بادام ۵۹ هزار تومان، بادام‌هندی ۵۸ هزار تومان و مغز گردو ۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.  قیمت آجیل در آستانه…

  در آستانه شب یلدا قیمت آجیل چهارمغز به بیش از ۵۰ هزار تومان رسیده، به طوری که هرکیلوگرم پسته در سطح خرده‌فروشی با توجه به کیفیت و اندازه آن ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان، بادام ۵۹ هزار تومان، بادام‌هندی ۵۸ هزار تومان و مغز گردو ۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

  ۱

   قیمت آجیل در آستانه شب یلدا افزایش قیمت ملموسی داشته است. احمدی رئیس اتحادیه خشکبار یکی از دلایل این افزایش قیمت را نوسانات نرخ ارز و تاثیر آن بر قیمت محصولات داخلی می داند، اما باید در نظر داشت که شب یلدا و شب عید یکی از روز هایی است که صنف آجیل فروشان بخش عمده سود سالانه خود را با توجه به “افزایش قیمت” و “فروش مقطعی” به دست می‌آورند.

  نرخ امروز هر کیلوگرم پسته در سطح خرده‌فروشی با توجه به کیفیت و اندازه آن ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان، بادام ۵۹ هزار تومان، بادام‌هندی ۵۸ هزار تومان و بادام‌زمینی ۱۹ هزار تومان است.

  بنابراین گزارش هر کیلوگرم کشمش آجیلی ۲۸ هزار تومان، تخمه‌کدوی ریز و درشت ۲۴ هزار تومان و نخود تفت‌داده شده ۱۸ هزار تومان و گردو ۸۰ هزار تومان است.

  هر کیلوگرم آجیل شب یلدا که شامل چهار مغز، پسته، بادام ، بادام هندی، گردو، باسلوق برگه آلو و کشمش است به‌طور متوسط ۵۰ هزار تومان قیمت دارد. هرچند که با تغییر ترکیبات آن به نرخ های متفاوتی‌تری نیز در سطح شهر تهران عرضه می‌شود.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.