• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نماینده مجلس ایران به مقامات ترکیه: گول نخورید
  کد خبر : 1953949

  نماینده مجلس ایران به مقامات ترکیه: گول نخورید

  نماینده مجلس ایران به مقامات ترکیه: گول نخوریدReviewed by on Dec 20Rating: عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در تذکری در رابطه با تمدید تحریم ها از سوی آمریکا گفت: من ابتدا یک تذکر به خودمان و دولت محترم می دهم، آمریکا تمام قد در نقض برجام ایستادگی کرد، کنگره و سنا با اکثریت قاطع آراء…

  نماینده مجلس ایران به مقامات ترکیه: گول نخوریدReviewed by on Dec 20Rating:

  عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در تذکری در رابطه با تمدید تحریم ها از سوی آمریکا گفت: من ابتدا یک تذکر به خودمان و دولت محترم می دهم، آمریکا تمام قد در نقض برجام ایستادگی کرد، کنگره و سنا با اکثریت قاطع آراء نقض عهد کردند و بدتر از ترامپ ظاهر شدند. اگر ترامپ گفت که ما برجام را پاره میکنیم، آنها برجام را زیر پا گذاشتند.

  وی افزود: اما واکنشی که دیده میشود واکنش انقلابی نیست هر کجا که من انقلابی عمل کردیم پیشرفت داشتیم. من تذکر جدی میدهم که این نقض عهد را برعهده رهبری نگذارند. من میبنیم که اشاره میکنند نکته به نکته و مو به مو برجام را رهبری فرمودند. باید بگویم خیر، حضرت آقا فرموده بودند که من در جزئیات ورود نمیکنم.این نماینده مجلس دهم ادامه داد: به ترکیه تذکر میدهیم که بداند ایران همیشه رفتاری مدبرانه داشته،‌گول آمریکا را نخورد، دست از این رفتارش بردارد، دولت هم براساس حکمت واکنش نشان دهد. البته ما فراموش نخواهیم که انگلیس خبیث و آمریکا دشمن اصلی هستند.

  گودرزی تذکر به وزارت ارتباطات و سازمان خصوصی سازی،‌ تصریح کرد: براساس یک اقدام غیرقانونی و براساس یک ادعای غلط معامله مخابرات را فسخ کردند. این حاشیه سازی ها به نفع هیچ کسی نیست. تضعیف یک نهاد انقلابی که در گذشته ایام و امروز و آینده منشاء خدمات و عمرانی است فقط خوراک درست کردن برای ضد انقلابیون هست.

  وی گفت: بعضی از معاونان امور مجلس که تعدادشان هم کم است میبینم که شان نماینده را حفظ نمیکنند بنده عرض میکنم که این ها حقوق میگیرند که پاسخگوی خادمین مردم باشند،‌اگر تکرار کنند آنها را به مجلس راه نخواهیم داد. اگر شان نماینده مجلس را رعایت نکنند، با آنها برخورد میکنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.