• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کند و کاوی در ترور سفیر روسیه در ترکیه
  کد خبر : 1953927

  کند و کاوی در ترور سفیر روسیه در ترکیه

  کند و کاوی در ترور سفیر روسیه در ترکیهReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا  به نقل از پاسرو؛ «داعش»؛ این نام به گروهی اطلاق می شود که داعیه حکومت اسلامی در  عراق و شام را دارند و برای رسیدن به این هدف چه سرها که نبریده اند،…

  کند و کاوی در ترور سفیر روسیه در ترکیهReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا  به نقل از پاسرو؛ «داعش»؛ این نام به گروهی اطلاق می شود که داعیه حکومت اسلامی در  عراق و شام را دارند و برای رسیدن به این هدف چه سرها که نبریده اند، از این اسلامی که می گویند نه رحمانش را نه رحیمش را و نه علم و منطقش را به تصویر کشیده اند، بیشتر تداعی گر رجیم ابلیسش هستند تا رحیم الله.

  به هر حال سر می برند و به قول حامیانشان پیکار می جویند تا نه اینکه اسلام را پیاده کنند بلکه تا اسلام را خراب کنند، گواه این مدعا هم حمایت اسلام ستیزان جهان از این گروه تروریست است، قافیه برای توضیح برای آنانکه از اساس با اسلام مخالف هستند تنگ است اما نکته ای که باید با افرادی مانند قاتل سفیر روسیه در ترکیه زده شود این است:

  داعشیان و حامیان داعش برای اثبات حرفشان آدم می کشند، این چه منطقی است که برای آن خون می ریزند؟ مگر داعش برای ایجاد حکومت خود کاری جز بریدن سر فرزندان و زنان و مردان سوری انجام داد؟ بشر آن است که مظلومانه سلاخی می شود و یا آنکه جنایتکارانه سر می برد؟ حامیان حیوان صفتانی که مردم را می کشند حامی حقوق بشر هستند و یا حامیان مظلومانی که سرشان به تیغ جهالت حیوانی این داعیه داران است؟

  رزمندگان واقعی اسلام در سوریه و عراق برای دفاع از مردمی که بی گناه کشته می شوند بپا می خیزند اما تروریست های داعیه دار اسلام اصرار دارند که هر چه بی گناه و بی سلاح دیدیند حتی از پشت خونش را بریزند، کدام می تواند مسلک اسلام باشد؟

  آیا قاتل سفیر روسیه در ترکیه، آن پلیس جوانی که قربانی شد تا قربانی بگیرد، انتقام شادی مردم حلب از آزادیشان را گرفت؟! اصلا از چه کسی این انتقام را گرفت؟! گناهش چقدر بود که مجازاتش را مرگ تعیین کرد؟! و باز هم مهر دیگری بر بی منطقی داعش…

  گفتنی است دیروز افسر پلیس ویژه ترکیه سفیر روسیه را در این کشور از پشت و در مقابل دوربین های خبری ترور کرد، این پلیس که ادعا می کرد انتقام حلب را گرفته بر اثر تیراندازی نروهای امنیتی کشته شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.