• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » پلیس اراده ای برای حل معضل ترافیک ندارد
  کد خبر : 1953910

  پلیس اراده ای برای حل معضل ترافیک ندارد

  عضو شورای شهر تهران گفت: فکر می کنم که پلیس اراده ای برای حل معضل ترافیک نداشته است. پرویز سروری عضو شورای شهر تهران در سیصد و چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر تهران درباره افزایش ترافیک و نقش پلیس در رفع آن اظهار داشت: پلیس نشان داده اگر اراده کند مشکلات را حل می‌کند، ولی…

  عضو شورای شهر تهران گفت: فکر می کنم که پلیس اراده ای برای حل معضل ترافیک نداشته است.

  ۱

  پرویز سروری عضو شورای شهر تهران در سیصد و چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر تهران درباره افزایش ترافیک و نقش پلیس در رفع آن اظهار داشت: پلیس نشان داده اگر اراده کند مشکلات را حل می‌کند، ولی برداشت بنده این است، پلیس اراده‌ای برای حل مشکل ترافیک نکرده است.

  وی افزود: با توجه به اینکه نمایشگاه قانون دارد چرا پلیس اجازه برگزاری نمایشگاه را می‌دهد.

  سروری بیان داشت: در خصوص شماره‌گذاری خودروها ملاحظه کردید کارخانه خودروسازی قانون را رعایت نمی‌کند، خودروهای غیراستاندارد را پلاک کردیم و در نهایت شاهد اقدام عملی از سوی پلیس برای کاهش ترافیک نیستیم و وقتی شمال تهران قفل می‌شود، پلیس راهور ناکارآمد است.

  رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران خطاب به پلیس راهور گفت: چرا در پیش‌ قراول مخالفت با عدم اجرای قانون نیستید، نمایشگاه شهر آفتاب را با امکانات بسیار برای برگزاری نمایشگاه‌های مختلف برگزار کردیم، چرا پلیس اقدامی نمی‌کند و ادامه این روند کارآمدی همه مسئولان به ویژه راهداران را زیر سوال می‌برد و تقاضا داریم پلیس راهور برخورد فعال‌تری داشته باشد.

  وی یادآور شد: برای مهار آلودگی در سطح جهان اقداماتی صورت می‌گیرد که در شهر تهران طرح LEZ و زوج و فرد انجام می‌شود.

  سروری گفت: از مشکلات تهران پارک‌های حاشیه‌ای است چرا که کناره‌های خیابان به پارکینگ تبدیل شده است و با توجه به محدودیت پارکینگ در سطح شهر باید تابلوهای توقف ممنوع را کاهش دهیم.

  وی گفت: پارک‌های حاشیه‌ای ترافیک سنگینی را برای شهر ایجاد می‌کند و این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد.

  رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است که وضعیت ترافیک در یکی دو هفته اخیر زجرآور شده است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.