• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » پول بلیط برای صندلی و واگنی گرفته شد که وجود نداشت
  کد خبر : 1953887

  پول بلیط برای صندلی و واگنی گرفته شد که وجود نداشت

  پول بلیط برای صندلی و واگنی گرفته شد که وجود نداشتReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اندیمشک جوان : این روزها دیگر شندیدن حوادث و موضوعات عجیب و جدید درباره راه آهن هیچ تعجبی ندارد، اما این دلیلی برای بازگو نکردن و…

  پول بلیط برای صندلی و واگنی گرفته شد که وجود نداشتReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اندیمشک جوان : این روزها دیگر شندیدن حوادث و موضوعات عجیب و جدید درباره راه آهن هیچ تعجبی ندارد، اما این دلیلی برای بازگو نکردن و مخابره اخبار مربوط به این حوزه نمی شود.

  پول بلیط را باید بدهیم، واگنی نیست و دیگر هیچ . . .

  حدود ۶۰ مسافر قطار که از تهران عازم جنوب بودند با در دست داشتن بلیط آماده سوار شدن به قطار می شوند اما در عین ناباوری با اتفاق عجیبی روبرو می شوند.

  داستان این قسمت راه آهن مربوط به واگن و صندلی هایی بود که اصلا وجود نداشتند، بلیط هایی که خریداری شده اما صندلی برای آن وجود نداشت، روز گذشته در حالیکه مسافران قطار تهران – اندیمشک برای سوار شدن به قطار لحظه شماری می کردند با اتفاق عجیبی روبرو می شوند.

  پس از ورود به سکو برای سوار شدن به قطار متوجه می شوند که واگنی که بلیط های آن برای مسافران صادر شده اصلا وجود خارجی ندارد و این موضوع باعث سرگردانی چند ساعته مسافران در ایستگاه میشود.

  به گفته یکی از مسافران قطار اندیمشک با چهار واگن آماده حرکت به سمت اندیمشک بود ، در حالی که بلیت های فروخته این قطار برای پنج واگن فروخته شده بود.

  سرگردانی و اعتراض چند ساعته مسافرین به مسولین راه آهن باعث شد که این قطار با چند ساعت تاخیر و با اضافه شدن واگن پنجم به سوی اندیمشک حرکت کند.

  یک حساب سر دستی حدود ۳۰۰ مسافر چند ساعت وقتشان در ایستگاه راه آهن تلف می شود، هیچ کس و هیچ چیزی هم پاسخگوی وقت با ارزش این افراد نیست.

  امروز دیگر مسافران قطار باید از دیر رسیدن و تآخیر راضی باشند و خدا را شکر کنند که حداقل سالم به مقصد رسیده اند و حادثه ناگواری برای آنان رخ نداده است.

  حادثه برخورد دو قطار مسافری در حوالی «ایستگاه هفت خوان» در محور سمنان-دامغان در ساعت ۷:۲۲ صبح روز جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ به وقوع پیوست. در این حادثه قطار سمنان به مشهد از پشت به قطار تبریز به مشهد که در همان ریل متوقف بود، برخورد می کند. در پی برخورد دو قطار، چهار واگن از ریل خارج و پنج واگن نیز دچار حریق می شوند.

  این حادثه که یکی از مرگبارترین حوادث ریلی پس از حادثه قطار نیشابور به شمار می رود، ۴۹ کشته و ۱۰۳ مصدوم برجا گذاشت.بنا بر گزارش های رسمی خطای انسانی عامل بروز این حادثه بوده است و سیستم کنترل خودکار قطار به درستی اخطار توقف داده است.

  اینجاست که به یاد دیالوگ معروف مهران مدیری می افتیم که خواندن آن خالی از لطف نیست

  پوتین برای سربازان جدید،
  اسلحه به تعداد کافی،
  اتاق بازجویی نم کشیده
  دست بند ۱۰ عدد
  پول برق را باید بدهیم پول آب را جدا
  پول گاز را باید بدهیم، دوبله پارک نکنیم
  و دیگر هیچ

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.