• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » اجرای منشور حقوق شهروندی جامعه را در مقابل ناهنجاریها توانمند می کند
  کد خبر : 1953873

  اجرای منشور حقوق شهروندی جامعه را در مقابل ناهنجاریها توانمند می کند

  اجرای منشور حقوق شهروندی جامعه را در مقابل ناهنجاریها توانمند می کندReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار ایرنا، یاور محمدی روز سه شنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر سنقر و کلیایی افزود: امروز بیشتر از هر زمانی به افزایش سرمایه اجتماعی نیازمندیم و در این راه…

  اجرای منشور حقوق شهروندی جامعه را در مقابل ناهنجاریها توانمند می کندReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار ایرنا، یاور محمدی روز سه شنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر سنقر و کلیایی افزود: امروز بیشتر از هر زمانی به افزایش سرمایه اجتماعی نیازمندیم و در این راه بایستی به اعتماد سازی متقابل مردم و حکومت، بصورت جدی ورود پیدا کنیم.
  وی اضافه کرد: حل معضلات اجتماعی نیازمند عزم ملی و همگانی است و تنها تکیه بر اعتبارات و امکانات دولتی نمی تواند در کاهش ناهنجاریها و مشکلات اجتماعی و بهبود کیفیت زندگی مردم موثر باشد.
  وی، جلب مشارکت اقشار مختلف مردم و اجرای دستورالعملهای حقوق شهروندی را در راستای تحقق این کار ارزشمند توسط دستگاه های اجرایی ذیربط مورد تاکید قرار داد و گفت: اجرای این منشور در جامعه باعث توانمندی ذهنی اعضا جامعه و ارتقا سطح کیفی زندگی مردم خواهد شد و جامعه توانمند توان حل ناهنجاریهای اجتماعی را خواهد داشت.
  فرماندار سنقر و کلیایی گفت: پدیده ناهنجاریهای اجتماعی از قبیل اعتیاد و گرفتاریهای ناشی از آن، به دلیل ناآگاهی، بی توجهی و عدم توانایی بالای فکری و ذهنی خانواده ها و افراد است.
  فرمانده نیروی انتظامی سنقر و کلیایی هم گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۱ کیلو و ۹۵۰ گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در این شهرستان کشف شده که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش نشان می دهد.
  سرهنگ مجتبی شهبازی افزود: ۳۰۲ نفر هم در ارتباط با موضوع به عنوان عاملین توزیع، دستگیر و در این خصوص ۲۳۲ پرونده تخلف تشکیل شده است.
  توقیف ۲۸ دستگاه خودرو و موتورسیکلت، انهدام ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر، اجرای ۷۳ مرحله طرح پاکسازی و کنترل محورهای مواصلاتی و پاکسازی ۱۱ مرحله نقاط آلوده به مواد مخدر و ۲۰ باب خانه تیمی از دیگر اقدامات مبارزه با مواد مخدر در سنقرو کلیایی است که فرمانده نیروی انتظامی سنقرو کلیایی آنها را ذکر کرد.
  ۷۴۴۶/۸۰۶۶ خبرنگار:هادی رنجبر ** انتشار دهنده:علی مولوی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.