• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » طرح مطالعات آسیب های اجتماعی در دستور کار مسئولان فردیس قرار گرفت
  کد خبر : 1953861

  طرح مطالعات آسیب های اجتماعی در دستور کار مسئولان فردیس قرار گرفت

  طرح مطالعات آسیب های اجتماعی در دستور کار مسئولان فردیس قرار گرفتReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا،محمد مجرد روز سه شنبه در نشست ستاد آسیب های اجتماعی در سالن اجتماعات فرمانداری فردیس افزود: طرح های پیشنهادی از سوی ادارات این شهرستان در خصوص آسیب های اجتماعی نظیر مواد…

  طرح مطالعات آسیب های اجتماعی در دستور کار مسئولان فردیس قرار گرفتReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا،محمد مجرد روز سه شنبه در نشست ستاد آسیب های اجتماعی در سالن اجتماعات فرمانداری فردیس افزود: طرح های پیشنهادی از سوی ادارات این شهرستان در خصوص آسیب های اجتماعی نظیر مواد مخدر در دست بررسی قرار دارد.
  وی ادامه داد: ادارات شهرستان فردیس با محوریت بهزیستی می توانند پیشنهادها و طرح های خود را که قبلا مطالعه شده و یا لازم است مطالعه شود به فرمانداری فردیس ارسال کنند.
  مجرد اظهار داشت: مسئولان از آسیب های اجتماعی که در جامعه و اطرافشان
  رخ می دهد اطلاعات کافی باید داشته باشند .
  وی افزود: یکی از عمده ترین نابسامانی خانواده طلاق است که آثار مخربی به دنبال دارد.
  مجرد گفت: به دلیل جامعه سنتی تبدیل به جامعه توسعه یافته شده یکسری آشفتگی در جامعه پیدا می شود که ناشی از تفکرات و زیرساختنهای انسانی تغییر می یابد.
  معاون برنامه ریزی، اداری ومالی فرمانداری فردیس افزود: برای کاهش آسیب های اجتماعی می توان از سازمان های مردم نهاد با برنامه ریزی در بخش آموزش و توانمندسازی کمک گرفت.
  مجرد افزود: طلاق یکی از آسیب های اجتماعی است وقتی فرد آسیب دیده وارد اجتماع می شود حامی ندارد و بنابراین جامعه او را با دید دیگر نگاه می کنند که بایستی در اولویت کاری مسئولان قرار بگیرد.
  وی افزود: آسیب های اجتماعی در زمان حاضر تهدیدی برای جامعه است بنابراین با پیش بینی های انجام شده در پی اجرای طرح های کاهش آسیب های اجتماعی با همراهی دستگاه های این معضل را مرتفع کنیم.
  وی اظهار داشت: باید چند طرح در زمینه آسیب های اجتماعی نظیر بیکاری ،اعتیاد و طلاق که سرمنشا بسیاری از آسیب ها بوده پیشنهاد داده شود تا با تامین منابع لازم، به مرحله اجرا درآیند.
  ۷۴۱۳/ ۶۱۵۵خبرنگار:معصومه مهتاب** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.