• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » بانک ملی میدان تاریخی امام(ره) در همدان به موزه بانک تبدیل شود
  کد خبر : 1953839

  بانک ملی میدان تاریخی امام(ره) در همدان به موزه بانک تبدیل شود

  بانک ملی میدان تاریخی امام(ره) در همدان به موزه بانک تبدیل شودReviewed by on Dec 20Rating: محمدسعید ایزدی در حاشیه جلسه بررسی طرح میدان امام خمینی(ره) در شهر همدان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به هدف عمده این طرح اظهار کرد: در این پروژه باید بدانیم چه برنامه‌ای برای ساماندهی میدان امام خمینی(ره)…

  بانک ملی میدان تاریخی امام(ره) در همدان به موزه بانک تبدیل شودReviewed by on Dec 20Rating:

  محمدسعید ایزدی در حاشیه جلسه بررسی طرح میدان امام خمینی(ره) در شهر همدان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به هدف عمده این طرح اظهار کرد: در این پروژه باید بدانیم چه برنامه‌ای برای ساماندهی میدان امام خمینی(ره) همدان وجود دارد و چه دستگاه‌هایی باید در این برنامه ورود پیدا کنند.

  وی با بیان اینکه باید کاربری بانک ملی میدان امام(ره) همدان از بانک تغییر یابد و به عنوان موزه بانک مورد استفاده قرار گیرد، گفت: با توجه به تاریخچه این میدان باارزش و تاریخی کتاب میدان امام همدان نیز تهیه شود.

  معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بهتر است ارایه طرح و موضوع میدان امام خمینی(ره) همدان در ستاد بازآفرینی شهری پایدار با حضور استاندار برگزار شود، در ادامه سخنانش گفت: در شهر همدان اتفاق بسیار خوبی مبنی بر پیاده‌راه‌سازی خیابان بوعلی صورت گرفته است.

  وی افزود: باید کل فرآیند ساماندهی جداره خیابان بوعلی همدان نیز در سه اقدام اجرایی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت در کنار ضوابط و مقررات آن تهیه و تدوین شود.

  ایزدی با اشاره به اینکه میدان امام(ره) همدان مفصلی مابین دو خیابان و پیاده راه سازی بوعلی و اکباتان است خاطرنشان کرد: باید نسبت به انتخاب المان وسط میدان امام نیز به این الگو توجه ویژه شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.