• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » سونامی سکته و سرطان ناشی از آلودگی هوا ادامه دارد
  کد خبر : 1953830

  سونامی سکته و سرطان ناشی از آلودگی هوا ادامه دارد

  سونامی سکته و سرطان ناشی از آلودگی هوا ادامه داردReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا مجتبی شاکری در سیصد و چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر تهران گفت: در حالی حجم زیادی از خودروهای جدید برای تهران شماره گذاری می‌شوند که تهران توان این مقدار جمعیت و خودرو را…

  سونامی سکته و سرطان ناشی از آلودگی هوا ادامه داردReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا مجتبی شاکری در سیصد و چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر تهران گفت: در حالی حجم زیادی از خودروهای جدید برای تهران شماره گذاری می‌شوند که تهران توان این مقدار جمعیت و خودرو را ندارد. اضافه شدن خودروها در حالی انجام می‌شود که از تعداد خودروهای فرسوده کاسته نمی‌شود.

  وی افزود: چه مقدار ساخت و ساز معبر در شهر تهران باید داشته باشیم تا پاسخگوی این میزان از خودروهای جدید شماره گذاری شده باشد. لذا باید شماره گذاری خودروها را متوقف کنیم.

  وی تاکید کرد: برای جان انسان‌ها ارزش قائل هستیم اما سونامی سکته و سرطان ناشی از آلودگی هوا ادامه دارد که منشا این آلودگی نیز خودروهای در حرکت هستند و ما جلوی آنها را نمی‌گیریم.

  رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه باید برنامه ریزی بر اساس جمعیت و وسعت شهر تهران انجام شود افزود: بازتعریف مجدد تهران با این جمعیت و وسعت جغرافیایی از نکات مهمی است که در راهبرد شورای شهر تهران در مدیریت این کلانشهر باید مد نظر قرار گیرد.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.