• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » فعالیت ۱۳ هزار خودرو در حمل و نقل درون شهری قم
  کد خبر : 1953824

  فعالیت ۱۳ هزار خودرو در حمل و نقل درون شهری قم

  فعالیت ۱۳ هزار خودرو در حمل و نقل درون شهری قمReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مرتضی عزتی با اشاره به فعالیت ۲۱ شرکت حمل و نقل بار و مسافر خصوصی زیر پوشش سازمان مدیریت و نظارت بر…

  فعالیت ۱۳ هزار خودرو در حمل و نقل درون شهری قمReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مرتضی عزتی با اشاره به فعالیت ۲۱ شرکت حمل و نقل بار و مسافر خصوصی زیر پوشش سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم، اظهار کرد: این شرکت‌ها خدمات مختلف حمل و نقلی را به شهروندان قمی ارائه می‌کنند.

  مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با بیان اینکه ۱۵ شرکت در شهر قم حمل و نقل مسافر درون شهری را بر عهده دارند، بیان کرد: همچنین ۶ شرکت امور مرتبط با حمل و نقل بار درون شهری را انجام می‌دهند.

  عزتی با اشاره به ناوگان تاکسیرانی فعال در شهر قم، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت و نیاز به توسعه حمل و نقل عمومی و کاهش بار ترافیکی شهر طی سال‌های اخیر گسترش خوبی در این حوزه داشته‌ایم.

  وی اضافه کرد: در حال حاضر ۵ هزار و ۷۰۰ دستگاه تاکسی در حوزه حمل و نقل درون شهری قم فعال هستند که این تاکسی‌ها شامل بی سیم، گردشی و خطوط می‌شود.

  مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم تعداد ناوگان حمل و نقل بار شهر قم را ۵ هزار دستگاه عنوان کرد و افزود: این خودروها در راستای اجرای طرح ساماندهی وانت بارهای شهری در سیستم سازمان ثبت شده‌اند.

  عزتی با بیان اینکه ۲ هزار و ۳۰۰ خودرو به عنوان سرویس مدارس وظیفه جابجایی دانش آموزان را بر عهده دارند، گفت: ۴ هزار راننده کمکی در ناوگان حمل و نقل مسافر درون شهر قم فعال هستند.

  وی مجموع ناوگان فعال در حمل و نقل درون شهری قم را ۱۳ هزار خودرو عنوان و تصریح کرد: ۱۷ هزار راننده در سیستم حمل و نقل درون شهری قم فعال هستند که جمعاً با میانگین سه نفر زیر تکفل، در حدود ۷۰ هزار نفر و یک پانزدهم جمعیت شهری قم، از حوزه حمل نقل درون شهری امرار معاش می‌کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.