• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ستاد راهبردی و سیاستگزاری اقتصاد مقاومتی زنجان راه اندازی می شود
  کد خبر : 1953809

  ستاد راهبردی و سیاستگزاری اقتصاد مقاومتی زنجان راه اندازی می شود

  ستاد راهبردی و سیاستگزاری اقتصاد مقاومتی زنجان راه اندازی می شودReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، رسول بیات روز سه شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی افزود: ستاد راهبردی با ستاد اقتصاد مقاومتی متفاوت است و جزئیات آن هفته آینده به اطلاع اصحاب رسانه خواهد رسید.وی با بیان…

  ستاد راهبردی و سیاستگزاری اقتصاد مقاومتی زنجان راه اندازی می شودReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، رسول بیات روز سه شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی افزود: ستاد راهبردی با ستاد اقتصاد مقاومتی متفاوت است و جزئیات آن هفته آینده به اطلاع اصحاب رسانه خواهد رسید.
  وی با بیان اینکه اهتمام مسئولان برای از پیش رو برداشتن مشکلات اقتصادی کشور توقف ناپذیر است، گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصاد کشور دیگر وابسته به درآمدهای نفتی نباشد و همه مجموعه های تولیدی داخل بتوانند روی پای خود بایستند.
  بیات اظهار کرد: دستیابی به رونق اقتصادی با کمترین وابستگی خارجی یا نفتی بدون همت همگانی میسر نیست، بنابراین همه باید خود را در این حوزه دخیل دانسته و مسئولیت پذیر باشند.
  وی رویکردهای اقتصادی فرمانداری را تبیین کرد و گفت: توجه به شرکت های دانش بنیان، توجه به نخبگان زنجان، مخترعان و کارآفرینان یکی از رویکردهای مهم فرمانداری در راستای ستاد اقتصاد مقاومتی است.
  فرماندار زنجان ابراز کرد: حمایت از مشارکت افراد نخبه و شرکت های مختلف دانش بنیان در به هدف رسیدن سیاست های اقتصاد مقاومتی در شهر و استان، فرصتی است که همه باید آن را قدر دانسته و از ظرفیت های پیش آمده نهایت استفاده را داشته باشند.
  ۳۲۱۶/۶۰۸۵
  خبرنگار: سجاد کریمی** انتشار دهنده: رویا رفیعی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.