• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دستیابی ایران به توافق هسته‌ای پیروزی عقل بر علیه کسانی است که با تحریم‌ها به مردم ستم کردند
  کد خبر : 1953789

  دستیابی ایران به توافق هسته‌ای پیروزی عقل بر علیه کسانی است که با تحریم‌ها به مردم ستم کردند

  دستیابی ایران به توافق هسته‌ای پیروزی عقل بر علیه کسانی است که با تحریم‌ها به مردم ستم کردندReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، «صفت سوفتیچ» رئیس مجلس سنای بوسنی و هرزگوین امروز در دیدار با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: از آقای لاریجانی…

  دستیابی ایران به توافق هسته‌ای پیروزی عقل بر علیه کسانی است که با تحریم‌ها به مردم ستم کردندReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، «صفت سوفتیچ» رئیس مجلس سنای بوسنی و هرزگوین امروز در دیدار با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: از آقای لاریجانی به خاطر دعوت برای دیدار از ایران تشکر می‌کنیم. 

  وی افزود: با توجه به اینکه اولین بار است که بنده به ایران سفر می‌کنم تحت تاثیر جذابیت‌های این کشور و صمیمیت مردم ایران قرار گرفتم.

  رئیس مجلس سنای بوسنی و هرزگوین همچنین تصریح کرد: جمهوری اسلامی در طول چند سال گذشته کمک‌های بسیار قابل توجهی به بوسنی داشته و من از جانب مردم، اقوام و شهروندان بوسنی و هرزگوین به خاطر این مساعدت‌ها تشکر می‌کنم.

  وی بر همین اساس اضافه کرد: البته اکنون شرایط جدیدی به وجود آمده و ما این دلیل را بر خود می‌بینیم که به جمهوری اسلامی ایران تبریک بگوییم چراکه به توافق هسته‌ای دست یافته است. این در حقیقت یک صفحه جدیدی در روابط جهانی است.

  «به عبارتی این موضوع (دستیابی به توافق هسته‌ای) پیروزی عقل و درک است برعلیه کسانی است که در طول سال‌ها با انجام تحریم نسبت به مردم ستم کردند. این درواقع یک پیروزی بسیار بزرگ سیاسی است.»

  رئیس مجلس سنای بوسنی و هرزگوین ادامه داد: همانطور که آقا لاریجانی اشاره کرد در دیدار امروز در رابطه با روابط دوجانبه با هم بحث و تبادل نظر کردیم و به این نتیجه رسیدیم که شرایط و ظرفیت‌هایی وجود دارد که روابط ما (ایران، بوسنی و هرزگوین) می‌تواند خیلی بهتر از شرایط کنونی باشد. 

  وی همچنین یادآور شد: سفر رئیس‌جمهور بوسنی و هرزگوین به ایران همچنین بازدید هیات همراه ما از از ایران یک چارچوب سیاسی را ایجاد می‌‌کند تا بتواند از شرایط فعلی و ظرفیت‌های فرهنگی، سیاسی و علمی این کشور استفاده کند. 

  رئیس مجلس سنای بوسنی و هرزگوین در خاتمه گفت: برای مردم ایران آرزوی موفقیت می‌کنم و از خدا هم می‌خواهم در این راه همیار و کمک شما باشد. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.