• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حقوق شهروندی در ایران به حد اعتلا رعایت می شود
  کد خبر : 1953775

  حقوق شهروندی در ایران به حد اعتلا رعایت می شود

  حقوق شهروندی در ایران به حد اعتلا رعایت می شودReviewed by on Dec 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا خیرالله ترخانی روزسه شنبه در جلسه شورای اداری شیروان با اشاره به رونمایی از منشور حقوق شهروندی اظهار کرد: ماده ۲۵ حقوق شهروندی این است که شهروندان از حقوق آزادی اندیشه برخوردارند و…

  حقوق شهروندی در ایران به حد اعتلا رعایت می شودReviewed by on Dec 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا خیرالله ترخانی روزسه شنبه در جلسه شورای اداری شیروان با اشاره به رونمایی از منشور حقوق شهروندی اظهار کرد: ماده ۲۵ حقوق شهروندی این است که شهروندان از حقوق آزادی اندیشه برخوردارند و در ماده ۲۶ تصریح شده است که هر شهروند از حق آزادی بیان برخوردار است.
  وی با بیان اینکه این در صورتی است که آزادی بیان مخل اسلام و نظام جمهوری اسلامی نباشد گفت: دولت از تکثر و آزادی بیان اصحاب رسانه در چارچوب قانون حمایت می کند که اگر همه ما خود را معتقد به قانون بدانیم با هیچ مشکلی مواجه نمی شویم.
  ترخانی با اشاره به رسمیت شناخته شدن حقوق همه شهروندان افزود: استان خراسان شمالی، استان قومیتی است که باید این تکثر را بپذیریم و به آن احترام بگذاریم زیرا که جامعه سالم در امنیت پایدار و امنیت پایدار در رضایت شهروندان است و لذاست که باید در تکریم ارباب رجوع و کسانی که با شما کار می کنند رعایت شهروندی صورت گیرد.
  مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری خراسان شمالی گفت: اگر در عملکرد نارضایتی شهروندان را به دنبال داشته باشیم انتخابات باشکوه برگزار نخواهد شد و از سوی دیگر باید اذعان کرد که مشارکت گسترده مردم است که مردم سالاری دینی را محقق خواهد کرد و اگر به دنبال مردم سالاری دینی هستیم باید به دنبال رضایت شهروندان باشیم.
  ترخانی با اشاره به اقتصاد مقاومتی افزود: اقتصاد مقاومتی را نباید جناحی و سیاسی بکنیم همه باید گام برداریم و برای نمونه شدن کشورمان گام های بلندی تر مد نظر قرار دهیم که هم اکنون طرح های با مشوق های موثر در مناطق مرزی و با تسهیلات صفر درصد موجب اشتغالزایی و نگهداری مردم در منطقه می شود که اگر عمل شود به طور حتم به چشم اندازی خوب خواهیم رسید.
  وی با بیان اینکه اول دی ماه ستاد انتخابات کشور کلید خواهد خورد گفت: همه دستگاه ها باید خود را موظف و موکلف به برگزاری انتخابات خوب و باشکوه بدانند.
  وی با بیان اینکه برجام و کنترل تورم افسار گسیخته در دولت قبل، از موفقیت های دولت تدبیر و امید است افزود: در بحث برجام دولت با تدبیر رهبری توسط دیپلمات های برجسته به جایی رسیدند که یک تحقق بین المللی که بزرگترین آن شکستن ایران هراسی بود صورت گرفت.
  وی گفت: با تدبیر این مرحله را گذراندیم و موفقیت های خوبی کسب شد که اگر کسی در آمریکا رای می آورد و خلاف تعهد ۱+۵ عمل می کرد باز هم برد با جمهوری اسلامی است و در این دولت این برنامه به نحو احسن پیش رفت و امروز مشاهده می کنیم که کشورهای اروپایی در مقابل آمریکا ایستادند و نظام جمهوری اسلامی با اقتدار در مقابل استکبار ایستاده است.
  ترخانی با بیان اینکه در کنترل تورم به میزانی که دولت پیش بینی کرد رسیدیم و موفق بود افزود: انقلاب اسلامی ثمره صدها هزار خون شهید است که توصیه می شود مسئولین شان و منزلت جایگاه خود را بدانند و دلسوزانه برای مردم خدمت انجام دهند.
  وی گفت: افتخار دولت تدبیر و امید این است که در مقابل حقوق های نجومی ایستاد و پول ها به بیت المال برگشت.
  در پایان این مراسم صمد ایزانلو به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان شیروان معرفی شد.
  شهرستان شیروان با ۱۵۷ هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
  ۷۱۸۶/۱۷۴۴
  خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: علی اصغرافتاده

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.