• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » سرمایه گذاری در ورزش ضامن سلامت اجتماعی است
  کد خبر : 1953767

  سرمایه گذاری در ورزش ضامن سلامت اجتماعی است

  سرمایه گذاری در ورزش ضامن سلامت اجتماعی استReviewed by on Dec 20Rating: محسن غفاری روز سه شنبه درسومین نشست توسعه ورزش همگانی و تفریحی شهرستان خمین افزود: اهتمام در در ورزش سرمایه گذاری مطمئن، مطلوب و سازنده است که سلامت اجتماعی را ارتقا می دهد.به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، وی ادامه داد:…

  سرمایه گذاری در ورزش ضامن سلامت اجتماعی استReviewed by on Dec 20Rating:

  محسن غفاری روز سه شنبه درسومین نشست توسعه ورزش همگانی و تفریحی شهرستان خمین افزود: اهتمام در در ورزش سرمایه گذاری مطمئن، مطلوب و سازنده است که سلامت اجتماعی را ارتقا می دهد.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، وی ادامه داد: امروز تحرک انسان ها چه در نقاط شهری و حتی روستاها محدود شده است و روی آوردن به ورزش انسان را از نارسایی ها و بیماری مختلف دور می کند و کاهش سرانه هزینه های درمانی را به دنبال دارد.
  وی گفت: پیشرفت، رشد و بالندگی جامعه ارتباط تنگاتنگی با ترویج فرهنگ ورزش دارد و در واقع کاهش آسیب های اجتماعی با رویکرد تقویت ورزش بقا و بالندگی پایدار است.
  غفاری اظهارکرد: ورزش در ابعاد پیشرفته و به ویژه ورزش قهرمانی روح اقتدار، اعتماد به نفس و غرور ملی را افزایش می دهد.
  وی بیان کرد: توجه به ورزش و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود برای بسط و گسترش فرهنگ غنی ورزش جزء ضرورت های زندگی امروز است که بیشتر افراد جامعه درگیر فضای مجازی شده اند.
  غفاری ادامه داد: شهرستان خمین از ظرفیت های مدیریتی مطلوب در حوزه ورزش و جوانان برخوردار است و باید از همه ظرفیت های مدیریتی برای بسط و گسترش همه جانبه ورزش و سوق دادن آن به سمت ورزش همگانی استفاده کرد.
  وی گفت: طبق ماده ۵۳ قانون مبنی بر اختصاص یک درصد از اعتبارات ادارات به حوزه ورزش باید با پیگیری های مطلوب، این قانون به مرحله اجرایی شدن برسد.
  غفاری در ارتباط با طرح های نیمه تمام ورزشی خمین اظهارکرد: برای ساخت و بهره برداری از طرح ورزشگاه هزار نفری تاکنون دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده که برای تکمیل آن چهار میلیارد ریال دیگر نیاز است.
  فرماندار خمین نیز در این نشست گفت: توجه به امر ورزش و نهادینه کردن ورزش های همگانی در سطح شهرستان ازمولفه های اصلی کارکرد اداری است.
  سید مهدی ساداتی افزود: تکمیل و بهره برداری طرح سالن ورزشی هزار نفری خمین بایستی دراولویت های برنامه کاری مسئولان عمرانی و فنی استانی و شهرستانی قرار گیرد.
  سرپرست ورزش و جوانان خمین نیز در این نشست گفت: توجه به امر ورزش و گسترش ورزش همگانی درسطح شهرستان نیازمند همکاری و همفکری همه مسئولان دولتی و استفاده از ظرفیت های موجود است.
  محمدرضا انصاری افزود: توجه به امر ورزش در بین کارکنان ادارات امری ضروری است و موجب نشاط روحیه کارکنان وارتقاء سطح کیفی خدمات می شود.
  سه هزار و ۸۷۸ ورزشکار سازمان یافته در شهرستان ۱۱۰ هزار نفری خمین وجود دارد.
  ۷۲۷۷/۳۰۷۵/خبرنگار: افسانه آروند** انتشار دهنده: حسین مهدی زاده اصفهانی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.