• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » فعالیت روزانه ۲۰ هزار ورزشکار در ایستگاه های ورزش صبحگاهی
  کد خبر : 1953759

  فعالیت روزانه ۲۰ هزار ورزشکار در ایستگاه های ورزش صبحگاهی

  فعالیت روزانه ۲۰ هزار ورزشکار در ایستگاه های ورزش صبحگاهیReviewed by on Dec 20Rating:  رئیس هیات ورزش های همگانی استان همدان در گفتگو با برنا اظهار کرد: این تعداد ورزشکار در یکصد ایستگاه ورزش صبحگاهی در سطح استان همدان زیر نظر مربیان آموزش حرکات ورزش می کنند. وی اضافه کرد: ایستگاه های ورزش صبحگاهی همدان…

  فعالیت روزانه ۲۰ هزار ورزشکار در ایستگاه های ورزش صبحگاهیReviewed by on Dec 20Rating:

   رئیس هیات ورزش های همگانی استان همدان در گفتگو با برنا اظهار کرد: این تعداد ورزشکار در یکصد ایستگاه ورزش صبحگاهی در سطح استان همدان زیر نظر مربیان آموزش حرکات ورزش می کنند.

  وی اضافه کرد: ایستگاه های ورزش صبحگاهی همدان در حال حاضر به دلیل برودت هوا در سالن های سرپوشیده سراسر استان انجام می شود و ورزشکاران می توانند به صورت رایگان در این ایستگاه ها ورزش کنند.

  وی بیان کرد: برای ارایه حرکات اصولی ورزش ۱۰۰ مربی کارآزموده را در ایستگاه ها مستقر کرده ایم که همه روزه صبح ها مسئولیت آموزش ورزشکاران را برعهده دارند.

  سبزواری افزود: تنها دغدغه این ایستگاه ها کم توجهی ورزشکاران به بیمه ورزشی است در صورتی که باید به این مساله اهمیت بدهند.

  وی اضافه کرد: با این حال هم اکنون ۱۱ هزار ورزشکار بیمه شده ورزشی تحت پوشش هیات ورزش های همگانی همدان فعالیت دارند و از نظر آماری بیشترین بیمه شده ورزشی را درسطح هیات های ورزشی این استان در اختیار داریم.

  وی بیان کرد: تمامی فضاهای ورزشی این استان از ساعت ۶ الی ۹ صبح برای استفاده عمومی ورزشکاران صبحگاهی و همگانی رایگان است و این بهترین فرصت برای تقویت جسم و روح خود استفاده کنند.

  وی افزود: این اقدام در راستای ترویج ورزش همگانی و در راستای ترغیب قشرهای مختلف مردم به فعالیت ورزشی و کمک به سلامت و تندرستی جامعه اجرایی شده است.

  همدان یکی از سه استان برتر کشور در فعالیت ورزش های همگانی است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.