• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آقای صالحی قول دادید ولی عمل نکردید/ عهدنامه سعدآباد خیانت بود
  کد خبر : 1953738

  آقای صالحی قول دادید ولی عمل نکردید/ عهدنامه سعدآباد خیانت بود

  آقای صالحی قول دادید ولی عمل نکردید/ عهدنامه سعدآباد خیانت بودReviewed by on Dec 20Rating:   اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید     به گزارش ایران ویج به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پدر شهید مصطفی احمدی روشن روز گذشته در آیین بزرگداشت شهدای جهادعلمی در دانشگاه شیراز با گرامی‌داشت یاد و خاطره…

  آقای صالحی قول دادید ولی عمل نکردید/ عهدنامه سعدآباد خیانت بودReviewed by on Dec 20Rating:

   

  اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

      به گزارش ایران ویج به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پدر شهید مصطفی احمدی روشن روز گذشته در آیین بزرگداشت شهدای جهادعلمی در دانشگاه شیراز با گرامی‌داشت یاد و خاطره تمام ‌شهدای کشور بیان داشت: اعتقاد دارم بعد از شهادت مصطفی و دیگر شهدای هسته‌ای این شما جوانان بودید که در تعداد بسیار بالا تقاضای حضور در رشته فیزیک هسته‌ای داشتید،کار شما جوانان یک شعار نبود و حالا زمانی که من توسط دانشجویان به مراسمی دعوت می‌شوم احساس می‌کنم قرار است با بچه‌های خودم صحبت کنم.

   

  پدر این شهید گرانقدر با بیان اینکه این حماسه بی‌بدیل به همت جوانان و لطف خداوند بوده، عنوان کرد: این جریان که به خاطر یک شهید علمی چنین حرکت عظیمی از سوی جوانان شکل بگیرد، به من یادآوری می‌کند که در تربیت فرزندم کوتاهی نکردم.

   

  احمدی روشن با اشاره به فداکاری مردم در سال‌های متوالی اظهار داشت: اینکه مسئولان در مراسم‌ها تشریف نمی‌آورند حق دارند زیرا آنها حرفی برای گفتن ندارند. از آقای صالحی در این روزهای آخر رسانه‌های مختلف سئوال می‌کنند چه شد آن قسم‌های جلاله‌ای را که تحویل ملت دادید و سر و صداهایی را در مجلس انجام دادید تا با متشنج کردن حرف خود را توجیه کنید؟

   

  وی تصریح کرد: مردم، دانشجویان و ما خانواده شهدا از او می‌پرسیم که چرا با قسم جلاله اطمینان می‌دادید که اتفاقی نمی‌افتد آن هم زمانی که از ۱۹ هزار دستگاه سانتریفیوژ ۱۳ هزار را از مدار خارج کردید دیگر چه حرفی برای گفتن دارید؟ این مردم دیگر مردم ۱۰۰ سال قبل نیستند دشمن هم دشمن ۱۰۰ سال قبل نیست، این مردم باهوشند و خیانت‌ها و خدمت‌ها را متوجه می‌شوند و باید پاسخ دهید بعد از نشست بغداد آن همه آب سنگین را چطور از بین بردید؟

   

  پدر شهید احمدی روشن عنوان کرد: شهدای هسته‌ای مانند دکتر شهریاری را دستمایه تبلیغ خود قرار دادید اگر راست می‌گفتید و دستاورد او به دردتان می‌خورد دستاوردهای او را حفظ می‌کردید.

  پدر این شهید دانشمند با اشاره به دیدار رئیس سازمان هسته‌ای از خانواده خود خطاب به صالحی بیان کرد: آیا در فلان تاریخ در منزل شهید روشن به شما ثابت نکردم که دانشمندان هسته‌ای اخراج شدند در صورتی که شما عنوان کردید هیچ دانشمندی اخراج نشده است. شما قول دادید که دانشمندان برمی‌گردند سر کار اما هرگز به وعده خود عمل نکردید، شما به این دانشمندان و مردم بدهکار و مدیون هستید.

   

  حاج رحیم احمدی روشن گفت: شهدا ناظر بر اعمال شما هستند، شهدا زنده‌اند و ناظر بر رفتار شما بودند و شما خلاف راه آنها را عمل کردید و فردای آن شب بیانیه دادید که این حرف‌ها دروغ است و اعلام کردید به هر کسی نمی‌توان گفت دانشمند هسته‌ای، بله دانشمند هسته‌ای شما هستید که قلب راکتور هسته‌ای را بستید و به مردم خیانت کردید.

   

  پدر شهید هسته‌ای با اشاره به مسائل پشت پرده خیانت عده‌ای به نظام، اظهار داشت: در سال ۸۲ تا ۸۴ به صنعت هسته‌ای خیانت شد و در کاخ سعدآباد عهدنامه‌ای نوشتند به همین نام که مسئول خارجی وقت که با روحانی و همراهانش صحبت می‌کرد انگار در حال صحبت با نوکران خود بوده است.

   

  وی بیان کرد: آیا کسانی که برای خود ارزش قائل نیستند، می‌توانند برای ملت ارزش قائل شوند؟ ای کسانی که برای برجام و آمریکا یقه پاره می‌کنید حواستان را جمع کنید. نگران ناراحتی اسرائیل هستید؟ تا کی باید حماقت کرد؟ یا اینکه در حال عوام فریبی هستید؟

   

  پدر دانشمند بزرگ هسته‌ای تاکید کرد: رژیم صهیونیست و آمریکا خوشحالند که کلاهی بر سر شما گذاشته که تا سال‌ها نمی‌توانید تکان بخورید.

   

  وی عنوان کرد: من نه عنوان پدر شهید روشن بلکه به عنوان یک ایرانی، مسلمان و شیعه دارم صحبت می‌کنم شیعی که حسین می‌گوید زیر بار کسی مانند یزید نمی‌رود. وقتی رهبر می‌گوید ما یک دغدغه‌هایی داریم یعنی این دغدغه برای تمام مردم ایران است. 

   

  وی تصریح کرد: مسئولان در کشته شدن شهدای منا، حادثه قطار و غیره سکوت می‌کنند اما در مورد موضوع کنسرت فریادشان به آسمان رفت و این یعنی زیر علم دشمن در حال سینه زدن هستند.

   

  حاج رحیم احمدی روشن با اشاره به وعده‌های دولت اظهار داشت: مگر شما نبودید که گفتید که مسئله اقتصاد را ۱۰۰ روزه حل می‌کنیم؟ مگر شما نگفتید هم چرخ سانتریفیوژها باید بچرخد و هم چرخ اقتصاد؟ آیا در حال حاضر در حال چرخش هستند؟ یادتان نیست با چه سرعت و فضاحتی در مجلس برجام را تصویب کردید؟

   

  وی بیان کرد: امروز انگشت تقصیر را طرف رهبری گرفتند در حالی که رهبر از ابتدا گفتند در جزئیات دخالت نمی‌کنند. امروز همه دنیا به ریش شما خندیدند اما شما سر خود را زیر برف کرده‌اید و نمی خواهید متوجه شوید. در مقابل دشمنان ایران خوار شدیم و باید پاسخگو بود.

   

  پدر شهید دانشمند هسته‌ای با بیان اینکه تاریخ قابل انکار نیست، عنوان کرد:تاریخ را نمی‌توان کشت و تاریخ برای شما این خیانت را خواهد نوشت، آیندگان این خیانت را از یاد نمی‌برند، برجام یک خیانت است که در تاریخ این کشور ثبت می‌شود.

   

  وی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی شعار نیست و اقدام و عمل می‌خواهد اما آنها به جای اقدام و عمل همه چیز را به برجام ربط دادند و امروز نتیجه آن را مشاهده کردیم. توصیه من این است که رهبر را تنها نگذارید، احمدی روشن‌ها حامی رهبر بودند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.