• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » افت ۲۹۰ واحدی شاخص بورس در آخرین روز پاییز
  کد خبر : 1953615

  افت ۲۹۰ واحدی شاخص بورس در آخرین روز پاییز

  شاخص بورس در جریان دادوستدهای بازار سرمایه در آخرین روز پاییز ۲۹۰ واحد افت کرد. در جریان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد ۱۲۱۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۰۴ میلیارد تومان در ۵۹ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افت ۲۹۰ واحدی در آخرین روز معاملاتی پاییز امسال…

  شاخص بورس در جریان دادوستدهای بازار سرمایه در آخرین روز پاییز ۲۹۰ واحد افت کرد.

  ۱

  در جریان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد ۱۲۱۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۰۴ میلیارد تومان در ۵۹ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افت ۲۹۰ واحدی در آخرین روز معاملاتی پاییز امسال در ارتفاع ۸۰ هزار و ۱۲۲ واحد قرار گرفت.
  بیشترین تاثیر منفی بر رشد دماسنج بازار سهام نیز به نام نمادهای معاملاتی اخابر، فملی و خودرو شد و در مقابل نمادهای معاملاتی پارسان، واتی و دزهراوی با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص شدند.
  شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز منفی را همانند روزهای پیش پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۱۰۲ واحد، کل (هموزن) ۹۵ واحد، قیمت (هموزن) ۷۶ واحد، شاخص های آزاد شناور ۳۷۱ واحد و شاخص های بازار اول و دوم به ترتیب ۲۵۶ و ۳۳۱ واحد رشد کردند.
  بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۱۹ میلیون ورقه به ارزش ۲۶۲ میلیارد تومان در ۱۲ هزار نوبت، آیفکس ۱.۲ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۸۶۸ واحد قرار گرفت.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.