• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » تجهیز بزرگراه‌های تهران به دوربین‌های ثبت حرکت مارپیچ
  کد خبر : 1953587

  معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران خبر داد

  تجهیز بزرگراه‌های تهران به دوربین‌های ثبت حرکت مارپیچ

  معاون شهردار تهران گفت که بزرگراه‌های تهران در صورت تأمین اعتبار تا پایان سال به دوربین‌های ثبت حرکت مارپیچ مجهز می‌شوند. مازیار حسینی در جمع خبرنگاران با تاکید بر این موضوع که باید تمامی میدان های شهر چراغ دار شوند گفت: هیچ چراغ چشمک زنی نباید در شهر وجود داشته باشد. معاون حمل و نقل…

  معاون شهردار تهران گفت که بزرگراه‌های تهران در صورت تأمین اعتبار تا پایان سال به دوربین‌های ثبت حرکت مارپیچ مجهز می‌شوند.

  ۱
  مازیار حسینی در جمع خبرنگاران با تاکید بر این موضوع که باید تمامی میدان های شهر چراغ دار شوند گفت: هیچ چراغ چشمک زنی نباید در شهر وجود داشته باشد.

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران ادامه داد: تعداد خودروهایی که با پلاک غیر تهران در سطح شهر تردد می کنند مشخص نیست و این موضوع باید به کمک سیستم حمل و نقل هوشمند سامان دهی شود.

  حسینی با بیان اینکه موتورسیکلت ها یکی از ناهنجاری های شهر هستند گفت: رسیدگی به این موضوع از اولویت های پلیس راهور است.

  به گفته معاون شهردار تهران موضوع موتورسیکلت ها سالهاست رها شده است.

  حسینی با اشاره به حوادث مترو گفت: کار زیرزمینی جزء کارها با ریسک بالاست. هرچه مقیاس کار بزرگ‌تر باشد مسائل آن هم بزرگ تر است اما دوست داشتیم اگر اشتباهی در کار وجود دارد به ما دلگرمی داده و ما را راهنمایی کنند.

  وی ادامه داد: بخش جنوبی تهران خاک سست و ناپایدار است و در این قسمت ساختمانهای خشت و گلی و فاقد اسکلت وجود دارد اما چاره‌ای نداریم چرا که کار بزرگ است و نفع آن بزرگ تر از زحمتی که اکنون انجام می شود.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.