• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » راننده کامیون مرگ در برلین پناهنده‌ای از پاکستان بوده است
  کد خبر : 1953572

  راننده کامیون مرگ در برلین پناهنده‌ای از پاکستان بوده است

  یک رسانه آلمانی با استناد به محافل امنیتی در این کشور نوشت، راننده کامیونی که شب گذشته به یک بازارچه کریسمس در برلین حمله کرد پناهنده‌ای پاکستانی بوده است. نشریه “فوکوس” در خبری با عنوان کابوسی که محقق شد به جزئیات بیشتری درباره حمله شب گذشته یک کامیون به یک بازارچه کریسمس در برلین که…

  یک رسانه آلمانی با استناد به محافل امنیتی در این کشور نوشت، راننده کامیونی که شب گذشته به یک بازارچه کریسمس در برلین حمله کرد پناهنده‌ای پاکستانی بوده است.

  ۱

  نشریه “فوکوس” در خبری با عنوان کابوسی که محقق شد به جزئیات بیشتری درباره حمله شب گذشته یک کامیون به یک بازارچه کریسمس در برلین که به کشته شدن حدود ۱۲ نفر و پنجاه زخمی منجر شد پرداخته و نوشت ظاهرا راننده این کامیون در ۱۶ فوریه ۲۰۱۶ به آلمان سفر کرده است.

  آ ار دی آلمان این خبر را با استناد به محافل امنیتی منتشر کرده و نوشت: فرد مظنون در تاریخ ۱.۱.۱۹۹۳ در پاکستان متولد شده است.

  پلیس آلمان بر این عقیده است که این کامیون عمدا به داخل جمعیت در این بازارچه کریمس جهت دهی شده و از احتمال یک حمله تروریستی خبر داده است.

  بر اساس اطلاعات پلیس جسد کمک راننده این کامیون که فردی لهستانی بوده است نیز داخل آن پیدا شده است.

  خبرگزاری آلمان نیز با استناد به محافل امنیتی نوشت اسناد و مدارکی یافت شده است که نشان می دهد فرد مظنون که کامیون را به داخل جمعیت کشانده است پناهنده ای از آلمان یا افغانستان بوده است.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.