• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » یک تبعه فرانسوی در کویر لوت مفقود شد
  کد خبر : 1953495

  یک تبعه فرانسوی در کویر لوت مفقود شد

    قاسمی مفقودی یک توریست فرانسوی در یکی از کویرهای ایران را تأیید و عنوان کرد: این تبعه که به عنوان توریست و برای کویرگردی به ایران آمده بود پس از بازدید از کویر لوت بازنگشت. مفقودی یک تبعه فرانسوی در کویر لوت  بهرام قاسمی در نشست خبری که صبح امروز در وزارت خارجه برگزار…

  تبعه فرانسوی

   

  قاسمی مفقودی یک توریست فرانسوی در یکی از کویرهای ایران را تأیید و عنوان کرد: این تبعه که به عنوان توریست و برای کویرگردی به ایران آمده بود پس از بازدید از کویر لوت بازنگشت.
  مفقودی یک تبعه فرانسوی در کویر لوت

   بهرام قاسمی در نشست خبری که صبح امروز در وزارت خارجه برگزار شد، در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال جایگزینی پول ملی در معاملات تجاری ایران و ترکیه گفت: این پیشنهاد قبلا از سوی ترکیه مطرح شده بود و ما هم آمادگی داریم تا این کار انجام شود.

  وی با تأکید بر اینکه استفاده از پول ملی در مبادلات تجاری دو طرف کاری سودمند است، بیان داشت: این پیشنهاد ایده ای مطلوب است که مشروط به شرایط زیادی است که باید آن را حل کرد.

  سخنگوی وزارت خارجه مفقودی یک توریست فرانسوی در یکی از کویرهای ایران را تأیید و عنوان کرد: این تبعه که به عنوان توریست و برای کویرگردی به ایران آمده بود پس از بازدید از کویر لوت بازنگشت.

  قاسمی افزود: پیش از عزیمت این تبعه به مناطق کویری هم توسط آژانس ها و مقامات محلی به وی توصیه شده بود که به برخی نقاط نرود اما وی به نقاطی که از قبل شناسایی کرده بود می رود و بعداَ هم از او خبری نمی شود.

  وی با بیان اینکه پیگریها برای یافتن این تبعه فرانسوی درحال انجام است، خاطر نشان کرد: دو دولت درتماس هستند واحتمال می رود که این تبعه درکویر لوت دچار حادثه ای نظیر طوفان شن شده باشد.

  منبع: خبرگزاری میزان
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.