• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » میراسماعیلی: با روسای فدراسیونی که پایبند نظام نیستند،برخورد شود
  کد خبر : 1953421

  میراسماعیلی: با روسای فدراسیونی که پایبند نظام نیستند،برخورد شود

    آرش میراسماعیلی، با انتقادشدید از برخی دیدگاه افراد در مورد حاضر نشدن نمایندگان ورزش کشورمان در مقابل ورزشکاران رژیم صهیونیستی گفت: من روی صحبتم با افرادی بوده که اینگونه حرکت ها را کم ارزش نشان داده و کمرنگ می کنند، به نظرمن این افراد از روی بی احتیاطی و ناآگاهی چنین اقدامی می کنند،ما…

  میراسماعیلی

   

  آرش میراسماعیلی، با انتقادشدید از برخی دیدگاه افراد در مورد حاضر نشدن نمایندگان ورزش کشورمان در مقابل ورزشکاران رژیم صهیونیستی گفت: من روی صحبتم با افرادی بوده که اینگونه حرکت ها را کم ارزش نشان داده و کمرنگ می کنند، به نظرمن این افراد از روی بی احتیاطی و ناآگاهی چنین اقدامی می کنند،ما ورزشکاران افتخارمان این است که با زبان ورزش حرفمان را به دشمنانمان می زنیم.

  میراسماعیلی گفت: قاطعانه اعلام می کنم مسئول یا رئیس فدراسیونی که به ارزش های مقدس نظام پایبند نبوده و حرکت بازیکنان را نادیده جلوه داده و یا اهداف کلی نظام در برخورد و رویارویی با دشمنان را زیرپا بگذارد قاطعانه باید برخورد شود چرا که ما آرمان های نظام را به مدال فلزی نمی فروشیم و در مسئله فلسطین و مردم مظلومش با هیچ احدی شوخی نداریم، این خط مشی نظام بوده و باید سرلوحه همه ورزشکاران باشد.

  وی درباره پرچمداری درالمپیک ۲۰۰۴ آتن یونان اظهارکرد: باید عنوان کنم سال ۲۰۰۴ بهترین وخاطره انگیزترین سال من بود چراکه پس از موفقیتم در سال ۲۰۰۰سیدنی و کسب نکردن مدال طلا شب و روز در حسرت المپیک بودم تا اینکه درسال ۲۰۰۴ به عنوان پرچمدار کاروان انتخاب شدم و این بهترین خاطره ام بود.

  وی درادامه افزود: سال ۲۰۰۴ آتن لحظات زیبایی خلق شد که می توان به پرچمداری کاروان اشاره نمود البته همگی لطف خدابود که باعث موفقیت من شده بود .

  میراسماعیلی در باره قرعه انتخابی و حاضر نشدن در برابر نماینده رژیم صهیونیستی تصریح کرد : سال ۲۰۰۴ اتفاق تاریخی دیگری که به وقوع پیوست برخوردم با نماینده رژیم صهیونیستی بوده که وی را به رسمیت نشناختم و در مسابقه حاضر نشدم و این جزو کلکسیون افتخارتم شد گرچه آن زمان ناراحت شده بودم اما ۲۰ روز بعدش به مکه رفتم و بهترین خاطراتم در آن سال رقم خورد.

  قهرمان جودوی کشورمان تصریح کرد: من از اینکه قرعه حضور در برابر نماینده رژیم صهیونیستی به من افتاده حس افتخار دارم و ازاینکه با روبرو نشدنم برابر ورزشکار رژیم صهیونیستی ثابت کردم این رژیم جعلی چه از نظر ورزشی و چه از نظر سیاسی رسمیت ندارد خوشحالم. و افتخار ما ورزشکاران این است با زبان ورزش ثابت کنیم این رژیم جعلی حق کشتار انسان ها را نداشته و ندارد.

  قهرمان جودوی کشورمان بیان کرد: ورزشکار باحاضر نشدن در برابر نماینده رژیم صهیونیستی اعتزاض خود رابه اشغالگری رژیم صهیونیستی اعلام کرده و از حق مردم مظلوم فلسطین دفاع می کند واین کشور رابه رسمیت نمی شناسد.

  وی درپایان یادآور شد: کسی که به عنوان نماینده مردم انتخاب می شود، باید تصمیمش هم ملی باشد و ارزش های نظام را به مدال فلزی نفروشد و بداند به طور حتم این کارها ماندگارتر از قهرمانی است.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.